bugün

entry'ler (44)

sözlük yazarlarının itirafları

Annemden borsada oynayacağım diye aldığım 5 binin 2 binini yanlış hissede oynayarak erittim.1 aydır uykularım kaçıyor.

incil den etkileyici ayetler

Bilgi arttıkça hüzünler de artar, mutsuzluk da artar gibisine bir ayet vardı. Neresinde geçiyor bilmiyorum. Yani cahillik mutluluktur diyor bize. Bu durumu ölene dek sivil hayatımda savunacağım.

laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

Bu nida aşırı mühim bir durumda mesajda arkadaşa yazılan nidadır. Aciliyet belirtisidir.

sözlük yazarlarının çocukluk fotoğrafları

Ben sizin küçüklük fotoğraflarınızla eğlenmeye geldim. Bakıp,gülüp gideceğim.

sözlük yazarları şuan ne yapıyor sorunsalı

Bekliyorum, sadece habire bir şeyleri bekliyorum... Uyumayı, uyanmayı, yemek saatini, ders saatini, çalan şarkının bitmesini ve yeni şarkıya geçmesini, yasakların bitmesini, yeni yaşımı, okulların açılmasını, dostlarımın gelmesini, dostlarıma gitmeyi. Hayatımın her anı ama her anı beklemekle geçiyor.2020 bana sabretmeyi ve beklemeyi öğretti. Asla sabırlı olmayan ben, artık sabır taşıyım. Her konuda...Sabırlı olmazsanız bekleyemezsiniz çünkü.

gündüzleri ışığı kapatsak bile karanlık olmaması

Bu meseleyi evinizin baktığı cephesiyle,perdelerinizle ve varsa (ki belliki var) yan apartmanınızla konuşmanız gerekli...

uzaktan eğitim

(bkz: )Olmayacağını bile bile bazı şeyleri denemek

her güne 1 kitap 1 film 1 dizi tavsiyesi

Kitap:Kötülüğün Şeffaflığı

Dizi: BoJack Horseman

Film: Ahlat Ağacı

21 mart 2020 fahrettin koca dan yeni açıklamalar

Çok hızlı ilerlemiyor muyuz sence de ? Ne bileyim yani...

öperken ısırmak

Öperken koklamak,öperken ısırmak,severken cimciklemek ve türevlerini yaparken ağzını şekilden şekile sokmak. Ona olan sevgini içine sığdıramamak.Kimi naif sever kimi sert.Biz sertcileri lütfen rahat bırakın.Korkmayın Size zarar vermeyeceğiz.

akp nin oluşturduğu antipati

Ya bu millet aç aç!

samsunlu yazarlar

Yoklama kağıdı nerde ?

sigarada tek tip paket dönemi

Allahtan sigara bozulan türden birşey değil de,caaagnım yenilenen chesterfield paketinden stok yapabilicez.

yaşadığınız şehirin en büyük sorunu

Şehirden başka herşeye benziyor oluşu.

insana gerekli olan 3 şey

*sağlık
*sevgi
*bilinçli davranış hali.
Bu 3'ü ile herşeyi başarırsınız.

saat kullanan erkeğin ılık olması

Lütfen bu kanıya nasıl varıldığını biri açıklasın, utanmasanız yürüyebilen erkek ılıktır diyeceksiniz.

şimdi sevişelim sabah erken kalkar yine sevişiriz

Kusura bakmayın ama insan uyandı diye de s*kilmez.

gece 1 de sözlükte dolaşan kızın amacı

Gece sokaklarda gezinmek kenarda dursun sözlükte saat kaçla kaç arası gezinecegimize de karışır olmuşsunuz bakıyorum.

yemek ayrimi yapan insan

nefret edilesidir.yanınıza alıp çay içmeye bile gidilmez o insanla bırakın ev arkadaşı olmayı,hayatta yoldaş olmayı falan.

hiçbir yere ait hissetmemek

Sevdiklerinizden uzak,sevmediğiniz yerlerde,hoşlanmadığınız faaliyetler yapıyorsanız olması çok normal bir his.Bu olayın ilacı sevgi