bugün

entry'ler (37)

türk kızının kollarındaki kıllar alınmıyor mu

Erkeklerinde bir yerden sonra alması gerekiyor. Ama kimse birşey demiyo. Yağmur ormanları gibi dolaşıyosunuz ortalıkta , sonra gelmiş burda kızlara laf ediyosunuz. ilk önce kendi kişisel bakımınızı yapın sonra gelin kızları yargılayın.

lahmacunu elle yiyen kız

Benimdir o. Üstelik siz lahmacunu çatal bıçaklamı yiyorsunuz. Bana kalırsa o daha komik.

birbirlerine aşkımlı bitanemli konuşan kızlar

itici ve yapmacıklardır. Bırakın arkadaşıma demeyi sevgilim bana dese soğurum. O ne öyle vıcık vıcık.

doktor kız asgari ücretli erkek evliliği

Herşeyi paraya bağlamaya ne kadarda çok bayılıyosunuz ya.

doktor kız asgari ücretli erkek evliliği

Herşeyi paraya bağlamaya ne kadarda çok bayılıyosunuz ya.

sevgiliyle evde yapılabilecekler

Fifa oynamaktan keyiflisi yoktur. E gerçi her kız benim gibi düşünmüyo ama olsun.

erkeğe yakışan göz rengi

Kişiye göre değişir. Kimine kahverengi , kimine yeşil , kimine mavi , kimine ela yakışır. Direk olarak yakıştırmak doğru değildir bence.

iyi insan olmak için dine ihtiyaç var mıdır

Hayır. Eğer önemi olsaydı Türkiye bu halde olur muydu? Müslümanım diye geçinen insanlar tecavüz eder miydi? Şort giydi diye otobüste tekmeler miydi?

berkcankara2003

Büyük ihtimalle troll amaçlı açmıştır hesabını.

18 kasım 2016 tecavüze teşvik düzenlemesi

Cinsel istismar mağduru tecavüzcüsüyle evlendirilemez #TecavüzMeşrulaştırılamaz - Kampanyayı imzala!
https://www.change.org/p/...n&utm_medium=whatsapp

iki erkeğin birbirine ilgi duymasına kızlar ne der

hangi kızı ilgilendirir. cümledede belirttiğin gibi iki erkek. ne çevrede ki başka bir erkeği nede bir kızı etkiler. banane , ona ne , şuna ne?. kimseyi ilgilendirmez onlardan başka.

dişçiden korkan yazarlar

Ben değilimdir. Biraz abes olucak farkındayım ama dişçiyi severim. Özellikle dolgu yaptırcaksam. Uzun zamandır gitmiyorum gerçi.

dolmuşta ineceğini söyleme şekilleri

En komiği de " Kaptan beni şurda tükürür müsün?" Bir tükürür müsün değişleri vardır. Dolmuşta yerlere yatmamak için zor tutarsın kendini.

soğuğu en pis memleket

Ankara'dır. Aksini idda eden kış aylarında ankaraya gelmemiştir. Birgün kar yağar 1 ay hissedersin soğunu. Ağızdan nefes almaya korkarsın bazen .

atatürk ün partisi artık akp dir

Bunu yazan ne yaşamış arkadaş. Atatürk'ün partisini kirletenler utansın , ama Atatürk ölürken CHP'li idi şimdide öyledir. Atatürk'ün yaptığı herşeyi Ülkeden silmeye çalışan bir adamın partisi mi? O kadar komiksiniz ki ,şuan sinirden elim ayağım titriyor.

Bu cümleleri kuran kişi kurtuluş savaşında , bizim için ölen atalarımızın asil kanını taşımayandır , bu cümleleri yazan Atatürk'ün görüşlerini bilmeyendir, bu cümleleri yazan at gözlüğü takandır.Aksi takdirde bu cümleleri kimse kuramaz. Siz o kadar boş kafalısınız ki , adamın Atatürk'ün yaptığı herşeyi bozup , islam recimi ile bizi yönetmeye çalıştığını görmüyosun. 2-3 gün sonra yaptırdığı o "mütiş sarayına " cariyler almaya başlar haberiniz yok.

Ah be ATAM sen Ülkeyi bu cahillere bırakıpta nasıl gittin...

bir erkeğe nasıl yürünür

Mimiklerinle. Eğer arkadaş değilseniz. Uzaktan bakış atmalar, bir çok kez karşısına çıkmalar ve ona bakarken bıyık altı gülüşmeler. Bana kalırsa yanında somurtkan durma bir şeklide güler yüzlü ol.

para mutluluk getirir mi

Para anlık mutluluktur. istediğin şeyi alırsın mutlu olursun. Peki sonra? Ev yaşantın , okul yaşantın , iş yaşantında ki çatlaklar onları ne yapıcaksın. Aralarına para mı sıkıştırcaksın ,komik. Cidden çok komik. Kalbin her kırıldığında tamirciye götürüp tamir mi ettirceksin. Sonrada parasını verirsin oh ne güzel.

siyasi görüşünüzü tek görselle açıklayın

görsel

Ötesi yoktur , olmayacaktır. Ölümün en ölümsüzüdür.

mustafa kemal heykelleri ne işe yarıyor sorunsalı

Hayatımda gördüğüm en saçma laf, iki adımda birde olsa Atatürk'ün heykeli hiç sıkılmadan hiç bıkmadan gururla geçerim yanından. Bir işe yarayıp yaramaması önemli değil , zamanında Türklerin bir araya gelip , ülkeyi kurtamasına yarayandır.

Şimdi ordan iki üç kişi çıkar yine , Sadece Atatürk mü savaştı diye. Elbette Atatürk tek savaşmadı ama bütün şehitlerin ismini yazsam ooo. Her neyse etrafına bu şekilde at gözlüğü ile bakan insanlar olduktan sonra Türkiye'nin kopmak üzere olan tek ipide kopucak. Keşke Erdoğan sevginiz olduğu kadar , vatan sevginizde olsaymış be.

küpe takan erkek

Kimine çok yakışır , kimine hiç yakışmaz , bana kalırsa arası yoktur. Ve yine bana kalırsa tek kulakta güzel durur , iki kulakta pek hoş durmuyo.