bugün

entry'ler (72)

sözlük yazarlarının itirafları

eğer şu ana kadar 2 sayfa yazıp bıraktığım kitapları birleştirseydim gerçek bir kitap ortaya çıkabilirdi. eğer şu an yaşayacağım dünyayı seçebilseydim rüyalarımın olduğu dünyayı seçerdim, çünkü rüya görmeyi hayatı yaşamaktan daha çok seviyorum. daha çok hissediyorum.

diğerlerinden çok uzak yerlerde -mesela kimsenin tek oturmadığı kırık dökük bir bank- yalnız başıma büzülmüş hayal kurarken yüzüme gülümseyerek bakıp "üşüteceksin, kalk" diyen birimin olmasını isterdim.
ve ben sadece kimsenin bakmadığı küçük bir kediye sahibim. bir gözü kör.

whatsapp kullanan kızın asıl amacı

milyonlarca insan arasında genelleme yapmak... hım.

hobim oldu ya, yapacak bir şeyim olmadığında itirafları okumak. mükemmel bir şey. her insanın farklı olması. mükemmel. cocaine dinliyordum az önce. nightcore tabii ki. ilk başlarında acayip gaza geliyorum. ne yapmak istiyorum? delice eğlenmek istiyorum. barlara falan gitmek değil. bir şeyler yapmak istiyorum. oyunlara aşığım. oyunlarla yaşıyorum. yalanlar söylüyorum. hayatım yalanlardan oluşuyor.
hayatım bir yalan.
ama mutsuz değilim. pişman değilim. farklı olmayı seviyorum. her insanın farklı olması dedim ya? hani mükemmel dedim sözlük? farklı insanları göremiyorum. her şey çok sıkıcı. kimse eğlenmek istemiyor. kimse eğlenemiyor. filmler çekiyorlar. hangisi gerçek? kitaplar diyorlar. hangi kitapları keşfediyorlar? cesurum diyorlar. hangisinin eğlenmeye cesareti var? yalan söylemeyi seviyorum. oyunlara bayılıyorum. ama insanlardan tiksiniyorum. bazılarından. çoğundan.
belki.
hayır. kesinlikle.
bu yazıyı yazdıktan sonra eğleniyor olacağım. onlar böyle görecek. onlar görecek. ama hissetmeyecekler. çünkü hislerini kaybetmişler.
bazıları. çoğu.
1 dakika sonra gelen edit: tırnağım da kırıldı. kısacıktı zaten. allah kahretsin.

fakat yerine ama koyarim

gördüğüm anda gülümsediğim nick. neden gülümsedim de bilmiyorum.

sevipsevilmeyengirl

vay be her türlü her yerde sevilmemekte harikayım diyen yazar. nicki de başkasından çaldım.

biliyor musun sözlük, bu ortamı seviyorum. kimseyi tanımıyorsun ve istediğini yazabiliyorsun. kimse seni yargılamıyor, ama yine de seninle aynı derdi paylaşanların olduğunu biliyorsun. özgürsün. ve bu arada kaan'ı artık sevmiyorum. neyse. buraya yazılanları okumayı seviyorum. sevgiler. daha fazla yazın.

sözlük yazarlarının hayalleri

bir gün hxh' nin mangakasını bulup bana özel bi hxh serisi oluşturtmak. şu animeyi neden bu kadar güzel yaptın lan. -spoiler- ayrıca mangada gon' la killua ayrılıyormuş killua alluka' yla birlikte takılıyomuş falan. amacın ne anlamıyorum ki. shounen animesinde romantizm. bir de trap olmasa tamam diyeceğimde. neyse.

sucuklu yumurta seven çağ dışı insan

sucuklu yumurta yiyince çağ dışı oluyosam çağ dışı olmaktan gurur duyuyorum.

kaan seni seviyom lan.

sah flappy bird vardı bi ara noldu ona

pöf oldu.

katy perry dark horse klibi soma ilişkisi

bunu bulan insan az daha çabalasa rte' nin aslında katy perry alteri olduğunuda bulacak. aferim böyle devam.
(bkz: ülke bu yüzden gelişmiyor)

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

27 TL. başlık fakirlik oranını falan mı ölçüyor?

sevipsevilmeyengirl

kendi kendine düşünüp, "abi ben çirkin değilim ki, sadece o fazla odun" diyen yazardır.

birinin canını yakmaktan zevk almak

yakınındaki kişilerin (mesela kardeşin) canını yakmaktan zevk alma ve kendinden tiksinme durumunda olan yazarın yardım çağrısı.

yalnız kalmaktan çok korkuyorum sözlük. sürekli düşünüyorum yalnız kaldığımda, bu hayatımın sonu değil ki, başka yerlere gidip başka insanlarla da görüşebilirim diyorum. ama sonra bu kadar zaman içerisinde nasıl yalnız kalmaya dayanırım diyorum. ağlıyorum sebepsiz yere. çok ağlarım ben sözlük. hatta ağlamaktan ölebilirim bile. ailem bile beni yalnız bırakırsa diyorum kendi kendime. düşüncelerime s*ktir et diyorum. olmuyor. mutlu olmaya çalışıyorum yine bir kıpırtı oluyor yine başım ağrıyor yine ölmek istiyorum yine g*tüm yemiyor. zaman hiç geçmiyor. çok uzun bekleyemiyorum. sabredemiyorum. sadece birilerinin yanında olduğumda kendimi boşlukta değilmişim gibi hissediyorum. beni gerçekten anlayan ve seven birilerinin. yalnızım, çok yalnızım. kimseye kendi karışık sebeplerimi, hislerimi anlatamadığımdan yalnızım. niye ağlıyorsun diyorlar, anlatamıyorum. çok yalnızım. çoğu zaman arkadaşımla değil de ailemle olmak istiyorum. evet, çocuk değilim ama bu çocuklukla da alakalı değil. ailem için yaşıyorum sanki. her an olmayacak hayaller kuruyorum. bir gün benim de şanslı olacağım günü bekliyorum. daha yolun başındayım oysa ki. bunu yazarken bile ne kadar korkunç bir hayat yaşadığımın farkına vardım. daha bi umutsuzluğa düştüm var ya. dua ediyorum. ama beni duymuyor.

selfie çekeceklere tavsiyeler

kediniz köpeğiniz varsa kesin onlarla çekilin bi selfie de. çok popi. lanet girsin şu modayı başlatana lan.

okulda sıçabilen insanın istese yapabilecekleri

o insan youtube' u bile açar.

size ne yapsalar sigarayı bırakırsınız

beyaz show' da yapılan ankettir. para versinler yeter.

arkadaşının sevdiği erkekle çıkan kız

2 seçenek var: ya erkekle çıkmayan kız acayip sinir bozucudur. ya da erkekle çıkan kız orospudur.