bugün

entry'ler (55)

19 ekim 2015 chp nin hdp ye verdiği ayar

Chp bu toplara girerse 8-9 civarı kaybedebilir.Tipik bi akp beyanı gibi olmuş.Dikkat etmeleri gerek.

hdpli belediyeden peygambere hakaret

Benim afişte gördüğüm yaşlı sakallı cübbeli bi adam küçük bi kız cocugunun elınden tutuyo.Senin peygamberin oldugunu iddaa ediyorsan bilemem.

ahmet davutoğlu nun aslında ideal başbakan olması

Hem her kesimi kucaklayabilme özelliği var hemde parçalanan leşi adalete teslim etme gibi bir süper gücü var.Tam bir ideal başbakan.

10 ekim 2015 ankara barış mitinginde patlama

1.si HDP mitingi değil DiSK KESK gibi sendikaların içinde olduğu EMEK BARIŞ DEMOKRASi mitingidir.
2.si barış mitingine katılanlar neden kanlı bik bik diye slogan atıyor diyorsunuz ya keşke yazmadan önce bi interneti açsan araştırsan hani okumazsında en azından savaş çağrısı gibi algılamazdın.
3.sü bir eleman demiş ki HDP'nin oyları artsın diye zart zurt aynen kardeşim kck ateşkes dediği anda böyle bi olay olması ne kadar manidar? Ülkenin başkentinde en kritik yerlerinden birinde iki bomba hdp patlatabiliyosa suçlu kimdir? Yazık ölen gencecik kardeşlerimize.iyi değilim iyi olmayacağım sizde iyi olmayın.Yırtsanızda bi yerlerinizi BARIŞ KAZANACAK iNADINA BARIŞ KAZANACAK UNUTMAYIN.

9 ekim 2015 futbolda şike davası duruşması

Bu ülkenin hukuk düzeninde fenerbahçe aklanabilir.peki ne kadar 'ak' onu vicdanınıza sorun.AK partili bakanlarda 'ak' aynı yöntemle aynı örgütün üzerine atmışlardı.Onlar ayakkabı kutularından çıkan paralara kumpas dedi sizde 'tarlalar sürüldü' muhabbetine kumpas diyorsunuz.Özet geçmek gerekirse akp hırsızdır=fenerbahçe şikecidir.

17 yaşındayım ve hayattan yoruldum

Aferin sana şimdi kalkta ödevlerini yap.

chp hdp koalisyonu

Kocaman bir keşkedir.Dersimli kemal,selo ve figencan bu ülkenin başına gelebilecek en güzel şeydir.

berkin elvan

Vicdanı olan 'ben insanım' diyen herkesin kardeşidir,evladımızdır.Unutulmayacaksın çocuk.

700 bin ak genç rusya ya girmeye hazırdır

3-5 girseler yeter o kadar abartmaya gerek yok.

poyraz karayel

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi dizisidir. bekleniyor.

erkek hemşire

3 milyara yakın maaş alırlar. sallamadan bi düşünün kardeşlerim.

bir yerli otomobil vardı ne oldu ona

'adı devrim olan bi arabanın bu ülkenin sokaklarında dolaşmasına zaten izin vermezlerdi'

recep tayyip erdoğansız bir türkiye

mümkündür. inanmak gerekir. ne demiş üstad 'çocuklar inanın güzel günler göreceğiz güneşli günler'

iddaa yı tutturma taktikleri

kesinlikle kafanıza yatan maçları oynamak. maç sayısını en az tutmak mantıklıdır.

hdp kapatılmalı mıdır

HDP gider XXP gelir orası ayrı ama yırtınsanızda bu ülkeye barış gelecek.

bir kıza aşık olacak kadar mal olmak

Aşık olma durumunu kesinlikle tavsiye etmem ancak her erkek zaman zaman duygu patlaması yasayıp 'keske köpek gibi aşık olsam' der.

kendisiyle aynı gün doğulan ünlüler

Leman Sam, Suat Kılıç, Serdar Kurtuluş. Ayrıca Amy Winehouse ölüm tarihi 23 Temmuz.

sözlük yazarlarının yaşamak istediği dizi

Poyraz Karayel. Babanın köpeği olmak isterdim.

hindistan deyince akla gelen şeyler

Sineması.

berkay

Ben ce sal la bun dan son ra ne fark eder o ya da bu.