bugün

entry'ler (77)

yurtdışından malulen emekli olma yolları

bugün işyerine gelip kaskosunu kestiren müşteriden öğrendiğim efsane olay

1987de norveçte çalışarak tutunamayacağını anlayan abimiz deli raporu alıp malulen emekli olabilmek için anal bölgesine saralle sürerek evet sarelle doktor karşısında konuşurken ani hareketle anal bölgesine elini atıp saralleyi ağzına götürüyor puhahaha doktor ise dışkısını yiyor diyerek deli raporu vererek abimizi gönderiyor ve emekli olup trye dönüyor .

erdoğanın saati

(#45257727)saat taçına bakarsak ters takmadığını anlayabiliriz.

erdoğanın saati

erdoğan canlı konuşuyor ancak saati 17:55'i gösteriyor. sanırım kendisi güneşe yakın bir konumda ki canlı olarak söyledikleri ancak 5 saat sonra bize ulaşıyor…
görsel

mac miller

bu adam öldükten sonra daha çok parçası çıktı en son dün çıkmıştı bi tane daha neyin kafası bu anlayamadım.

daryl dike

bu konu aslında sözlükte de hiç dikkat çekmedi ancak bu ismi fenerle yazan ilk kişiyim. tamam menajerlerin sözlükten oyuncu takip edip aldığını tarihte ilk kez görmüş olucaz. 2-3 güne transfer açıklandı haberiyle tekrar burada olucam.

ivan sergeev

2020-21 sezonunda rusya premier liginde 49 maçta 43 gol 10 asist yapmış 2021-22de ise 6 maçta 3 gol 1 asist yapmış 1995 doğumlu 26 yaşında genç bi santrafor. piyasa değeri 2.3 milyon euro. türk takımlarına duyurudur.

daryl dike

aldığım duyumlara göre bu transfer döneminde fenerbahçeye transfer edilecek ve şuanda serbest statüde bulunuyor.

garip instagram hesaplar

tamı tamına 526 gün oldu. ısrarla mavi motoru takip ediyorum ve hala her gelen mavi motora bakarak poz veriyor. olayı çözmek için instagramda paylaşılan dükkan fotografında bulunan numaradan tamirhaneyi aradım ancak adam gülüp geçiştirdi ve davet edip mutlaka görmem gerektiğini söyledi. yolum üzerinde olduğu bir gün gitmeyi düşünüyorum eheheh

saim orhan

programın web site domaini 18 mart 2021 de bir sene daha uzatılmış ve usa burlington’dan yenilemesi yapılmış. hala yaşıyor yani saim abimiz

garip instagram hesaplar

mavi motorun sırrını 13 ay 16 gündür çözmeyi başaramadım.. paylaşımlar ısrarla instagram hesaplarında devam ediyor

daryl dike

fenerbahçenin eski oyuncusu emenikenin kuzeni olan 2000 doğumlu amerikalı futbolcudur. 31 mayıs 2021 de sözleşmesi biterken acaba bi türk kulübün ilgisi varmı çok merak ettiğim konudur.

-37 maçta 16 gol 3 asistlik performansı ile yeni bir lukaku doğuyor hissine kapıldım izlerken
-emenike bağlantısı kullanılarak ligimize kazandırılabilir eyyy fenerbahçe eyyy anadolu kulüpleri

boş koltuğun doları düşürmesi

sadece tr de olabilecek olaydır.
anlık 7.96 ya gerilemesini sağlamıştır...

fuat avni

azönce yeni tweet paylaşarak gündeme oturmuştur.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

müsaiit.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

müsait.

sözlük yazarları şehirlerindeki durumu anlatıyor

nevşehir cephesinden bildiriyorum. turistik mekanlarımız da artık kimse yok(genelde gelenler asya gruplarıydı) esnaf anasnısktmn virüsü diye söyleniyor. diğer illere göre daha cahil insanlarımız.

27 şubat 2020 idlib te türk üssüne saldırı

34 oldu.. bu kadar başka yazacak bi kelime cğmle yok abi.

garip instagram hesaplar

keşfet bulunduğunuz konuma göre size hesap öneriyor bu özellik sayesinde psikoloji bozan şu hesaba denk geldim
amaç ne bu mavi motora olan ilgi niye neden gülerek motora bakılıyor hepsi cevapsız
https://instagram.com/huseyinsirguvec .

benim adım cafer

kısa boylu mavi gözlü kızlardan hoşlanırım demişti. kardeşimizin hayali gerçek olmuş evlenip yuvasını kurmuş.
görsel

yazarların ilk askerliğe gelişi

bi keresinde albaya nöbet yazmıştım. haliyle askerliğim 15 gün uzadı.