bugün

Zeki müren de bizi görecek mi?
Kadin yazarlar cevaplamayacak ki aq niye sorayim.
Sorsam bile cevabini verebilecek objektif bi kadin cikip iste bu yuzden diyebilecek mi ?
Sanmam.
O halde sormuyorum.
Bunu oylesine yazdim zaten bi uyanin hele.
Henüz düzgün bir soru göremedim.
whatsapp var mı?.
Gerçekten var mısınız?
1- Yakışıklı ama sosyal medya maymunu olmuş, tek derdi insta takipçi sayısı, youtube izlenme sayısı aldığı likelar olan ve baba parasıyla geçinen tipler mi ? yoksa standart yüz hatlarına sahip (ne offf yavrum erkeğe bak dedirten ne de evlat olsa sevilmez şu tipe bak layn diyeceğiniz tipte ) hayatını bir şekilde kendi emeği ile kazanan, sosyal medya ortamında "fenomen maymun" olmak istemeyen, düz, eski usul bir erkek mi ? Neden ?

2- bu denli cinsiyetçi bir ortamda yazı yazmak ve neredeyse yazdığınız her "ekstra özel bilgi" içeren entryden sonra, özel mesaj kutunuzda 10'larca mesaj görmek, egolarınız üstünde nasıl bir etki yaratıyor ?

3- bu soru fazla özel olabilir, şimdiden kusura bakmayın. ya sevgili sözlük kadınları, bunca çomara ve bu çomarların bunca saçma sapan fikrine nasıl katlanıyorsunuz ? ben bile çoğu zaman dümdüz sövüyorum bu zihniyete...(bu sorum sözlük için değildir, ülke genelini kapsamaktadır. )

Başka sorum yok, teşekkürler.
Gece yarısı sizi evinize bırakan birini kahveye davet ettiniz mi? Ettiyseniz sadece kahve mi içtiniz?

Uff fena soru sordum.
1. Bu kadar asosyal dengesizin bulunduğu ve Cinsiyetci ifadeler ile, Bazen biz Erkeklere, Bazen de siz kadınlara hakaret eden, insan müsvetteleri'ne nasıl dayanıyorsunuz ?

2. kadınlar olarak, klasik türk kadını dediğimiz, halk arasında Kezban olarak adlandırılan, egoları tavan yapmış, burunları kaşlarından daha da yukarıda bulunan, ay, öf, olmaaz, sanane be slk .s.s, kelimelerini her cümlede kullanan kıl kuyruk tiplerden misiniz ? değilseniz, bu kadınlar hakkındaki fikirleriniz nelerdir ?

3. Sizler de benim gibi; "yeter artık. En Kısa Sürede terk etmeliyim bu ülkeyi!" diyormusunuz ?

edit: özel mesaj atarak, sözlük kızlarına yavşamaya çalıştığımı beyan eden varlık !, bu sözlükte tek bir kişi çıkıp bu yazar bana mesaj gönderdi desin. ne istersen yaparım.
"Kadın peşinde koşan aç köpek" lerden değilim. Şimdi yaylan ordan aslanım. Öncelikle adamlık nedir onu bir öğren !
Erkekte kariyer sizin için kaçıncı planda ,bir insanı insan olduğu için sevdiğiniz oluyor mu nadirde olsa ?.
Sevgiliniz olduğu zamanlarda da instagramdan erkek kesiyor musunuz?
Şahsen ahlakı birinci plandadır.
Ahlak olmadıktan sonra kariyeri ne yapalım?
Fikrimce kariyeri olmasada olur.
çok feci üşütmüşüm bi mercimek çorbası yapma ihtimaliniz var mı?
Yere düşen pedleri ne yapıyorsunuz.
cebinde ab pasaportu olan işsiz adam mı, villası olan türk mü?
sadece üniversite mezunu olabilmek için mi okuyorsunuz?

mezun olduktan sonra bitirdiğiniz bölümle ilgili bir iş yapmayıp sadece ev işleriyle ilgilenecekseniz okumayın. O bölümü isteyen ancak sizin yerleşmiş olmanızdan dolayı dışarıda kalan ve farklı bölüme yerleşen bir kişinin hakkını gasp etmiş olursunuz.
yapmayın...
Neden eldekilerle yetinmiyor her zaman daha fazlasını istiyorsunuz?
Sadece sözlüğe değil tüm karşıt cinslerime soruyorum bunu.
Sınırınız nedir?
kendimizi çok büyütüyoruz, aslında biz bir hiçiz dediğiniz oluyor mu?
güvendiğiniz insana verir misiniz.
Yürürken acaba götüme bakıyor mudur diye merak ediyor musunuz?
neden bu kadar inatçısınız?
hepimiz ölücez herşeyimiz, her yerimiz toprak olucak sonuçta, kalbimizde gelin bu kadar üzmeyin bu erkekleri bee
sevişelim mi?
Neden ;yazımı kışa çevirdin. ?

Hayat dolu bir insanı neden isyankar bir karaktere mahkum ettin. ............?
Edit : genel olarak kadınlara sorulmuş sorudur.

Sözlük yazarı kadınları ile alakası yoktur.

Aracı oldukları için teşekkürū borç bilirim.
bu saatte ne işin var burada?
görsel
Neden bu triplere giriyosunuz?