bugün

ırak' ta coniler karıya kıza tecavüz ederlerken incirlik' ten f-16 kaldırmak ile meşgul olan müslümanlıktır.
bop müslümanlığı'dır o.
her ne kadar samimi olmadığını düşünsem de sorgulanmaması gereken şey. en azından diğer bir Müslüman tarafından. hani herkesin dini kendineydi?

hah eğer olay dinini pazarlık ve pazarlama malzemesi haline getirmekse onu eleştiririm her türlü.
her seferinde müslümanlığı referans gösterip '' ben şöyle müslümanım, ben böyle müslümanım '' caka satanlara yapılması gereken sorgulamadır.bunların müslümanlığı ırak'ta müslüman kanında boğulmuştur.
(bkz: hangi müslümanlık)
ezandan rahatsız olupda cami kapatanlardan okullardan baş örtülü kızlarımızı kovanlardan bin kat daha iyidir onun müslümanlığı .

durmak yooook yola devaaaaaaaaaaaaaaaam !

yaşasın seçme ve seçilme hakkı süpermiş valla .

kudurun len ibibikler .

seçimleri kazanınca sokaklara tencere tava çalmayada bekleriz .

olurda kaybedersek de iktidar olan partiyi indirmek için protestoyada bekleriz mutlaka gelin len ibibikler çiflik burası çiftlik .
kimsenin kimsenin dinini, müslümanlığını yargılamaya hakkı olmadığını düşündürse de, basbakanın onlar cehenneme gidecek bunlar bilmem nereye gidecek sözlerini hatırlatır. belki ben karar verecek kadar yetkin görmüyorum kendimi ama kendisi başbakan olduğu için ve hatta arkasında zorla evde tuttuğunu iddia ettiği kitlesi oldugu için milleti cehenneme cennete göndermeye yetkin görüyor. benim arkamda yalnızca yastıgım var hocam ben sırtımı ona yaslarım.
Laiklerin laikliğinden daha samimi olandır.
kimseyi ilgilendirmez. girmeyin allah ile arasına.
bunu tartışmak bize düşmez.
kimsenin kalbini bilemiyiz.

siyaseti tartışılır o başka...