bugün

entry'ler (93)

dertleşmek isteyen yazarlar

Varsa derdiniz dinliyim çocuklar, akmıyor boyle gece.

whatsapp ta screenshot alınca bildirim gitmesi

Bu sadece beni mutlu etti sanırım dostumuzu düşmanımızı tanırız...

en karizmatik yabancı dizi karakteri

Tabii ki Gabriel Match konu kilit bence.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

sezen aksu- kördüğüm.

eve internetin bağlatılamaması

superonline ın da sorun var apartmanda ttneti cağırın o halledecek diyip ttnetin gelmesiyle sorun superonlineda demesiyle bizim superonline tekrar dönüp bize gelip halledelim diyip 2 aydır gelmemesiyle olusan sorun 2 aydır bosuna da fatura ödüyoruz superonline'dan uzak durun.

dertleşmek isteyen yazarlar

dinlemek isterim büt calısmama engel olun lütfen tşklr.
şunu da iliştiriyim.
( https://connected2.me/natulcien )

komagene komagene diye inleyen kız

zevksizdir, bu kadar kötü çiğköfteyi baska yerde yemedim.

tek başına bara gitmek

biraz daha sıkılmaya devam edersem yapacağım eylemdir sadece bana manasız manasız bakan gözlerden rahatsız olacağımdan cekiniyorum neyse aşağısı zaten ben bakıp döneyim.

gecenin şarkı sözü

iş verip tüydü
Ortada koydu
Aşkıma kıydı
Vah vah vah...

içinde olmak istenen çizgi filmler

Kuşkusuz (bkz: tenefüs zili)

iki kıza aynı anda yazmak

iki yine iyiymiş gibi geldi..

bir hayvan olsan ne olurdun

Cırcır böceği olurdum kesin.

buluşmayı 4 kelimeyle mahvet

Fotoğraflarda daha güzeldin sanki.

gelecek olan sevgiliye ithaf edilecek sarkilar

bundan iyisini bulamadım..
https://www.youtube.com/watch?v=JIIxH3kQ-0k

eski sevgiliye gönderilecek tek şarkı

ı ı ıı e e eee https://www.youtube.com/watch?v=EfSJnVJyZvo

jaywis

dün merakla aldığım ceviz ezmesinin markasıymış kendisi.an itibariyle önce sıcak bazlamamın üzerine kendisini sürdüm sonra da balla şenlendirdim yemin ederim orgazmikten de öte bi şey oldu denemenizi tavsiye etmek için bi uğrayayım dedim yaz girişi bu üçlüyü keşfetmem çok kötü oldu ama..

yazarların şu an dinlediği şarkılar

"Duman- ah" ne kadar da yerinde bi şarkı dinliyomuşm tebrik ettim.

eti bumbo

sabah sabah kokusuyla uyandığım.ya neden hala eti şunu tekrar piyasaya sürerek inanılmaz satıs yapabilecekken umursamıyor.
özlüyorum be.

sözlük yazarlarının favori tatlıları

kalburabastıdır ya da fıstıklı kafadayıf burma ay bilemedim ikisi de tam bir bebek.

edit:ayrıca bu baslığı aksam aksam niye actınız ki kim ne seviyomus diye bakarken yine acıktım insaflesslar..

sözlük yazarlarının itirafları

Ya sabah sabah kim var söylemediğim diye bakındım telefon rehberime resmen YOK dedim ki sözlük tabii ki bu günler icin...... SÖÖÖZLÜÜÜÜÜÜK 6 senedir platonik takıldığım şahıs bugün bize geliyo arkadasıyla ve bizde kalıyo yaa bu nası tatlıs bi duygu yaaarabbim biraz kalacak yer bulamadığından belki ama 6 senelik özlem benim icin son buluyor en azından düsünsene görmeden 6 sene takip edip hoslanıyosun VAAY.. 2 gündür 6 7 saat uyudum uyuyamıyorum haberi aldığımdan beri onu da finalde uyumayayım diye uyudum RESMEN GELiYO YAAA. sabah sabah kafanızı seyaptıysam kusura bakmayın iyi günler olsun hepinize bana dua etsenize lan hayrına söz bende size edicem istediğinizde ^_^

edit: resmen beddua mı ettiniz lan acaba bildiğin bok gibi gecti güzeldi aslında ama istediğim gibi değildi simdi depresyona giriyorum mutlu musunuz be...