bugün

Erkeklerin takılmış bir şekilde karşısındaki kızın göğüslerine bakması inanın bir kızın hiç ama hiç hoşuna gitmeyen bir durumdur. bunu genç-yaşlı birçok erkek yapmaktadır. karşılarındaki dişi bu durumda ne yapacağını bilemez. "ne bakıyon yhaa?" tepkisini bir türlü veremeZ. Konuşmanın bir an önce bitmesini ve orayı bir an önce terk etmeyi istemekten başka çaresi yoktur.

işin ilignci erkek kızın göğüslerine kilitlenirken bunda hiçbir anormallik yokmuş gibi rahatça konuşmasıdır. bilmiyorum farkında mısınız ama bu bir tacizdir, ayıptır hatta hayvanlıktır.
eee önemli noktalar dikkat çekiyor napalım diye savunulabilecek davranış.
'' onlarda bu kadar güzel olmasaydı. '' denilerek savunulması gereken durum *
verilen tepki "ne bakıyon yhaa" şeklide olursa üstüne götüne de bakmak sevaptır.

yha yha.
erkekler konuşurken kızlar mı erkeklerin göğüslerine bakmaktadır?

yoksa

kızlar konuşurken erkekler mi kızların gögüslerine mi bakmaktadır?

diye düşündüren olay tanımlamasıdır.

(bkz: gemi sola mı çekiyor kaptan)
sorun değil, olmayacak şeyi oldurabileceğin bir sahnedesindir. sadece hayvanlığını belli etme hıyara. acısını sonra çıkarırsın. böyle başa böyle tarak.
kendine hakim olamayan erkektir.

(bkz: gözlerim burda murat orda degil!)
1. bakarız çünkü güzeldir.
2. çok büyüktür ister istemez görmek zorunda kalırız
3. hiç yok gibidir nerde lan bu diye bakarız.
4. otobüste gözümüzün içine sokar gibi yakın oldukları ve yanlış anlaşılmasın diye uzak kalabilmek için bakarız.
5. erkek göğsüne bakacak değiliz ya die bakarız.
6. bu entry aklıma getirdiği için bakıyorum şuan.
7. orantılı değil ama ofiste bir bu var hiç yoktan iyiydir.
(bkz: kızlardaki açayım ama bakılmasın isteği)
(bkz: kim)
(bkz: ben kolyeye bakıyordum)
(bkz: çekim kuvveti)*
kızların göğüslerini teşhir etmesi sonucu erkeklerin bu duruma katlanmak zorunda kalmalarıdır.
(bkz: gözüm kaydı)
- sonra dedim ki, allah mısın lan sen, senden niye korkayım dedim. tırstı tabi bu.
- eee??
- in lan aşaa in dedim böyle sert sert. aynen böyle ama.
- hımm? eeee!!
- inmedi tabi lavuk!
- ne zaman alırım?
- efendim?
- mamografi sonuçlarını diyorum ne zaman alırım? teşhisi koyacak kadar baktın da!
demek ki açıkta bi şeyler var ki bakılıyor durumudur.
akabinde kızın göğüslerime mi bakıyorsun? sorusuna erkek haa t-shirt ünün üzerindeki yazıyı okuyordum diye cevap verir. (bkz: çevir kazı yanması)
inkar edilemez bir gerçektir, gençler şimdi yalana gerek yok, hepimiz yapıyoruz bunu, şahsen ben bakarım, affetmem yani.

bir de şu var;

(bkz: erkeklerde göte kilitlenme)
çocukken elinizdeki çikolataya ya da x yiyceğe bakarak konuşan arkadaş gibidir. temelde "yeme isteği" bulunduran davranış şeklidir bu. çocukken yaşadığımız versiyonunda yediğimiz şeyden arkadaşa da uzatarak işin içinden çıkabilirdik ama bu durumda o yol tehlikeli olabilir.
karşımızdaki scarlett johansson olursa gayet dogal olacak harekettir.
göğsüyle konusurum lan ben o'nun.*
muhattabına bakmaktadır.

(bkz: göğsümü sallasam ellisi)
Psikolojık bırseydır..Erkek bakmamak ıcın kendısıyle mucadele eder ama goz ucuyla bakar ıllakı.Abazalıkla yada gormemıslıkle alakası yoktur..
tanıdık gelmiştir. çocukluk işte.
kızın sorgulaması durumunda ted mosby gibi "aslında onlar bana bakıyor." denebilecek durum.
sol frame'de şu şekilde görününce gülümseten başlık.

erkeklerin konuşurken kızların göğüslerine bakması (31)
doğa kanunlarına göre çok normal birşeydir.
not:bir de çatallar beli ise o zaman çok kötü.
güncel Önemli Başlıklar