bugün

yerini kırmızı, mor, pembe pantolonlu kafalarında her gün 5 kilo alçı, telefonlarında apaçi şarkısı bulunan bir ırkın ortaya çıkmasıyla kaybolan bir ırktır.
kara borsaya düşmüştür efendim. kapılmıştır. kızlar 3 er 5 er aldıkları için bencilliklerinden kalmamıştır. yazıktır günahtır.
asla böyle bir ırk olmadığı için azalması mümkün değildir.
soyu tükenmiş ırktır. zira gözden kaçmazdı.
doğal seleksiyona kurban gitmiş erkektir. daha kaba saba erkeklerin çok olduğunu düşünürsek entel ve kaslı erkek cinsini kaçırmışlardır. geriye sadece kaba saba insanlar kalmıştır.
(bkz: öyle bir şey varmıydı)
erkeklerin kaybettiği muhteşem 3 lüdür. genelde çoğu erkekte bunlardan biri ya da 2 si vardır. bununla beraber erkekler kızlar kadar gözü yukarda değildir kızlarda zekilik isterler ama tükenmiştir.
kaslı olmaları entel olmalarıyla çelişir .
kızların bıyıklarıyla ters orantılı olarak artmaktadır.
ilginç bir durumdur. Kaslı erkek seven kezbanlara sesleniyorum: bende kaslıyım, beni damızlık olarak alabilirsiniz.
Yasadigim surece asla yokolmayacak olan irktir.
ibretlik tespit subhanallah.

seki erkeklerin hemen hiçbiri kaslı değildir. kas yapmak, işi olmayan erkeklerin işidir. çünkü işi yok. iş ediniyor.
zeki adamların hemen hiçbiri vücut geliştirme egosuna girmezler. tek, daha fazla geliştirme derdi güttükleri şey, aslında zekalarıdır.
o sebepten, zaten yanlış bir önerme olan söylemin ırk olarak düşünülmesi tamamen ütopiktir. ironiktir.
felsefe yaptırmayın adama. einstein'in, hegel'in, ibn-i sina'nın, steve jobs'un, atatürk'ün kası mı vardı la?
çoğaltabileceğim ırktır.
günümüzde nesli tükenen her canlı gibi bunlar da tükenmeye doğru yol almaktadır. zararı yok, kalanlarla yetinmeyi bilmek lazım. aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz.
kas yok zekada ve kara kalemde iyiyim. olmaz mı öyle?
hiçte azalmamıştır bu nedir ki? Erkekte araman gereken özellikler şunlar olmalı bayan:
1- Yakışıklı
2- Zeki
3- Kaslı ve en az 1.75 olması
4- Kültürlü
5- Başarılı
günümüzde artan bıyıklı kezban sayısıyla ölümüne yarışır.
(bkz: hadi bakalım)
nerde olduğu bilinmeyen ırktır. nerdeler? kimdeler? istiyoruz onları, gelsinler bekliyoruz.