bugün

entry'ler (8)

şubat

sıradan bazı şarkıları güzel klipleriyle mükemmelleştirebilen dizi.

pis yedili

çok güzel, eğlenceli bir oyun olmasına rağmen aynı zamanda saçma sapan, berbat, mide bulandıran bir dizidir kendisi. ne mutlu bana ki bundan 5 yıl sonra sadece oyunu hatırlayacağım.

zoretanin

3 ay kullandıktan sonra kan değerlerimin yüksek çıkması sebebiyle doktorumun bırakmam gerektiğini söylediği ilaç. çok da faydası oluyordu, yazık oldu.

sevgiliden ayrıldıktan sonra atılacak son sms

ben seni haketmiyodum zaten, sen daha iyilerine layıksın.

sevmeden sevişmeyen kızlar

sevmesine rağmen sevişmeyen kızla karşılaştırdığımda her türlü galip gelecek kızdır. ama onu hezimete uğratacak bir kız varsa o da; (bkz: sevmeden sevişen kız)

son

kendisine 25 bölüm gibi bi şart koşan ilk ve tek türk dizisi. ancak bu dizi 25 bölüme sığmayacak gibi. yani kurtlar vadisinin o konuyla 9 senedir devam ettiğini düşünürsek son'un da bence en az 2-3 sezona ihtiyacı var. 5 bölüm oldu bana biri sorsa ne anlatıyo diye ismail abi'ye bağlarım heralde (bkz: olaylar olaylar)

5 şubat 2012 fenerbahçe beşiktaş maçı

quaresma, almeida falan hikaye de fernandes ve hilbert'in eksikliğini ciddi ciddi hissettiğimiz maç olmuştur. fernandes'in yerine ernst kötü mü oynadı, hayır. hilbert'in yerine tanju kötü mü oynadı, ona da hayır. ama bişeyler eksikti işte. yine de takım, en azından oyunla yüzümüzü güldürdü.

13 şubattan 15 şubata geçmek

benim gibi 24 saat uyuyabilen insanlarca uygulaması hiç de zor olmayan eylemsi.