bugün

güzel bir atmosferde oynanacak olan derbidir.
sevgililer günü öncesinde, karımızı mutlu edeceğimiz karşılaşma..

(bkz: bekle fener kocan geliyor)
her türlü fb nin koyacağı maçtır.
fenerbahçenin kesinlikle yeneceği maçtır.
(bkz: truva harekatını unutma)
(bkz: alex le rüştünün maçı)
fenerbahçe nin her zaman olduğu gibi alacağı maçtır.
futbol bilgisi sıfır olan kişilerin maçı inönüde sanmaya devam ettikleri maçtır. çekişmeli bir maç olmaya adaydır. son durumlara bakıldığında beşiktaşın muhtemelen yeneceği maçtır.
erkeğin eve kız atması sahnesini yeşil zeminde canlandıracak hödö.
(bkz: japon bayrağı)
erkeğin kızın evine gitmesi sahnesini yeşil zeminde canlandıracak karşılaşma.
malesef fb nin bjk ı kalbura çevireceği maçtır. 2-1 ya da 3-1 bitebilir.
oynarsa sow un kara kobrayı beşiktaşların boynuna dolayacagı maç.

30 cm doguştanmış bilginiz olsun
moussa sow'un şov yapması muhtemel maç.
volkan ziegler yobo serdar kesimal gökhan gönül
dia emre christian stoch
alex
sow

11 ile maça çıkılmasını umduğum istanbul derbisi.

edit: 7 yabancı olmuş lan (: dia nın yerine topuz oynayabilir.
sow'un pompalamasyon yapacağı karşılaşma.
berabere bitmesi muhtemel maçtır. 2 2 bitebilir. keyifli bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

not: fenerbahçeliyim.
maç hakkında yorum yapasım yok da, ligin başından beri en sıkışık maç programı fenerbahçe'deyken, haftayı kapatan maçı yapıp sonraki haftanın da açılış maçını yaptığı zamanlar olmuşken, ligde galatasaray ve Beşiktaş'ın 12 maçı haftasonuna denk geliyorken Fenerbahçe'nin sadec e 5 maçı haftasonuna denk geliyorken, h.içi oynadığı maçlar seyirci desteği olmaması için 18:00 'de oynanıyorken (en çok puan kaybı haftaiçi maçlarında yaşandı) normalde sevdiğim ama konu futbol olduğunda gerizekalılıkta sınır tanımayan beşiktaş taraftarının çıkıp bjk'yi yoruyorlar demesi sadece komiktir. gerizekalılıktır demiyorum zira o bjk taraftarının futbol konusundan bahsederkenki default halidir.
fenerbahçe beşiktaş maçlarında heyecan zirvede olur. Kadıköyde öne geçersek galip geleceğimizi düşünüyorum. Manuel fernandes,quaresma ve simao'nun performansları da önemli olacak bizim açımızdan. Ayrıca egemen ve sivok un sow a göz açtırmaması gerekiyor. Güzel bir maç olacak.
biri yavaş futbol diğeri hızlı futbol oynamaktadır. sonucu merak edilen karşılaşma.

(bkz: buralar entry dolacak).
2 1 fenerbahçe lehine bitecek karşılaşma.

not: hakem faktörü göz ardı edilmiştir. zira hakem ile beşikaş 2 3 gol birden bulabilir.
fenerbahçe taraftarı "beşiktaş taraftarı maça gelsin" kampanyası başlatmış.

beşiktaş taraftarı'nın ilk maçta yaptığı jeste karşılık olarak.
fanatik bir beşiktaşlı olarak kesinlikle zevkli geçeceğine yürekten inandığım, golsüz bitmesi neredeyse imkansız olan maçtır. gönlümden geçen skorlar 2-3, 3-4, 1-2
beşiktaşı derbiden önce yoruyorlarmış! carvahal oyle demiş bjk taraftarı da atlamış ütüne "yenersek yorgun olmamıza ragmen yendik" yenilirsek "zaten fenerasyonun oyunları var" diyecekler ya akıllılar! (akıl ve bjk taraftarı ikilisi ne kadar mümkün olabilirse)

üşenmedim gerçekten bariz bir fark var mı diye aratırdım son 5 haftayı; çıkan sonuç aşağıda fenerbahçe son 5 haftalık periyodda bjk ye gore 1 gün daha az dinlenmiş. esas magdur fenerbahçe! üstelik fenerbahçe maçlarını bir de haftaiçi saat 18.00 de oynuyor ve taraftar desteğinden de mahrum bırakılıyor! işte sonuçlar aşağıda;

beşiktaş 3-1 bursaspor 20. hafta 15.01.2012 19:00
mp antalyaspor 1 - 2 beşiktaş 21. hafta 20.01.2012 20:00
beşiktaş 3 - 2 gaziantepspor 22. hafta 24.01.2012 20:30
kayserispor - beşiktaş 23. hafta 30.01.2012 20:00
beşiktaş-mersin i. yurdu 24. hafta 02.02.2012 20:30
fenerbahçe-beşiktaş 25. hafta 05.02.2012 19:00

ve bu aşağıdaki de fenerbahçe'nin derbiden önceki son 5 maç fikstürü;

manisaspor 1-2 fenerbahçe 20. hafta 16.01.2012 20:00
fenerbahçe 4-0 kayserispor 21. hafta 21.01.2012 19:00
büyükşehir bld. 3-2 fenerbahçe 22. hafta 25.01.2012 18:00
fenerbahçe-mersin i. yurdu 23. hafta 29.01.2012 19:00
samsunspor-fenerbahçe 24. hafta 02.02.2012 18:00
fenerbahçe-beşiktaş 25. hafta 05.02.2012 19:00

şimdi gerizekalı ve ağlak bjk taraftarı okusun; bak kardeşim bjk'yi derbiden nce yoruyorlar diyorsun, derbiden önceki son 5 maçta 20. hafta ile 21. hafta arasında biz 5 gun boşluk vermişiz siz de 5 gün boşluk vermişsiniz;

21-22.hafta arasında siz de 4 gün biz de 4 gün boşluk vermişiz,

22-23. hafta arasında siz tam 6 gün boşluk vermişsiniz biz sadece 4 gün boşluk vermişiz!!!!!!!!!!!!!!!

23-24.hafta arasında siz 3 gün bi 4 gün boşluk vermişiz (diğerinde 3 gun fazla dinlenmiştiniz bizden burda biz 1 gun fazla dinleniyoruz)

24-25. hafta arasında her iki takım da 3 gün ara veriyor..

şimdi sevgili ilerizekalı bjk taraftarı; teknik traktörünüz çıkıp bizi yoruyorlar çok sık maç yapıyoruz dedi diye sorgulamadan o müthiş! kafanla çıkıp sağda solda konuşursan böyle ağlak ve komik duruma düşersin; bu yazıyı bjk taraftarı kendisinden iyice tiksindirmesin, olabildiğince gerçek zekasını saklayabilsin diye yazdım.
beşiktaşın simao ,fernandes, ernst, egemen, Quaresma,bebe ,mustafa ,almeida ,ersan gibi 9 büyük yıldızından en az yarısının sakatlık ,kart cezası gibi nedenlerde kesinlikle
oynamayacağı karşılaşmadır , şimdiden söyleyelim de eksik kalmasın .
beşiktaşın 1-0 alacağı maçtır. ahan da yazdım.
güncel Önemli Başlıklar