bugün

entry'ler (7)

suriyeliler hakkında danimarkanın açıklaması

adamlar kılı kırk yararak refah seviyesini tavan yaptırmış. ülkemizde 2 milyon göçmen için köle gibi çalışıp, deli gibi vergisini ödeyen enayi bir halk var. yardimsever görünen liderler şayet samimi olsa idiler ortadoğuyu bu çıkmaz içine sokmadan önce insanlık taslayabilirlerdi. o bölgenin bölünüp teröristlerin yolgeçen hanı olmasına izin vermeden hepimizin başını derde sokmamak için mücadele etseydiler keşke.

uludağ sözlük android uygulaması

uygulamada profil ayarının olmaması nedeniyle şifremi değiştirememekteyim. mevcut şifremle de pc'den giriş yapamıyorum. çaylağım, dertliyim, kederliyim.

femen üyelerine destek için soyunan türk kızı

Büyük risk almış Türk kızıdır.
Türkiye temsilciliği gerekli mercilere başvurarak isim hakkını memen olarak değiştirmeliler. Bu tür protestolarda kadın herşeyini çıkartsa da ön planda ve akılda kalan detaylar memeler olmaktadır. Dolayısı ile sayın seyirciler, bu tür protestolarda soyunan kadınların üzerine atlayan o saldırgan tavırlı erkekleri kınıyor, daha uzun süreli protestlar için insanlığı hoşgörüye davet ediyorum.

günde 10 kaşık bal yemek

insanı zor durumda bırakacak yan etkiler yaratabilir.

tırnak yemek

kaşıma yetisini kaybettirecek kötü bir alışkanlıktır.

okulu dondurmak zorunda kalmak

zor bir meseledir. ilkokuldan gün almış henüz başörtüsü kıvamına gelememiş bir cücük öğrenci için okul dondurmak tabiri, buzlanmış bir okul binası imajı yaratabilir. Bu nedenle sayın yazarların bu hususlara dikkat edip, dik çizgi ve yatık çizgi seviyesindeki bebelerin zihinsel ve ruhsal gelişimlerine olumsuzluk verecek entrylerden kaçınması önemle rica olunur.

bedava seks için evlenmek

Evlilik bir bedeldir. Hayatın geriye kalan tümü ya da bir kısmı için sözleşmeye dayalı birlikteliktir. Seks yaşamın devamlılığı, birleşip çoğalmak için keyif verici bir ilişki biçimidir. Şimdilik çaylak olduğum içun biraz bilimsel yaklaşıyorum efendim. Seksin bedavası olmaz. Giriş içün ön sevişme gerekir. Bu bile bir erkek için peşin ödeme anlamına gelir. Bedava seks amacıyla evlilik düşünen mal kardeşlere duyurulur.