bugün

akıllı insan işidir. bir de para mı vericeksin? evlen oh.
Mallıktır sırf sevişmek için başka bir insana katlanmak zordur, sevgi saygı olmadan 2 oda arasında geçen bir ömür iğrençtir.
Olum lan asik oldugumuz kiza nasi yapcaz diyen adamdir ve bencede adamdir.
Evlilik bir bedeldir. Hayatın geriye kalan tümü ya da bir kısmı için sözleşmeye dayalı birlikteliktir. Seks yaşamın devamlılığı, birleşip çoğalmak için keyif verici bir ilişki biçimidir. Şimdilik çaylak olduğum içun biraz bilimsel yaklaşıyorum efendim. Seksin bedavası olmaz. Giriş içün ön sevişme gerekir. Bu bile bir erkek için peşin ödeme anlamına gelir. Bedava seks amacıyla evlilik düşünen mal kardeşlere duyurulur.
düğün, ev, eşya masrafının daha pahalıya patlayacağını bilmeyen ergen düşüncesidir.
mümkün olmayan eylem.
bedava seks ürünü mal beyanı.

babanda ananı bedava bellemek için evlenmiş galiba. tipe bak. amk yaratığı.

edit: aboww resmen kroşe atmışım. ayarların efendisiyim resmen.
Cinsel aÇlığın afrikasıdır Türkiye.
Evleneceği parayla 5 yıl düzenli olarak orospuya gidebildir. Bedava degildir.
akıllı insanın yapacağı iştir.
" komple ağda 85 tl " yazısını okumamuş ergen halleridir. bu daha başlangıç bile değildir. kol gibi girecek olandır.
bedava olan her şey gibi zaman içinde yavanlaşır. anlamlı olması için periyodik aralıklarla (10 yılda bir) farklı kişilerle yapılması gereken evliliktir.
akıllı insanın yapacağı iş değil. hatunun o kadar dırdırını çekeceğime para verip çatır çutur sikerim.
zeki insan işidir. evet.
lan en kötü düğün 40000 tl nasraf çıkarıyor, ne bedavası aq dediğim hede.

kaçırırsanız masraf düşebilir evet. istanbula geldiğim zaman seni kaçıracağım kadın...
düğüne edilen masraf ve kadını beslemek için yapılan masrafın yarısıyla bir ömür her türden ve ırktan kadın mikilebilir.
bir süre sonra sekten bile soğumaya iter insanı.
AKIL iŞi DEĞiLDiR, EVLENiP DÜĞÜN VS. MASRAFLAR iÇiN EN AZ 20000 TL EN AZ HARCAMAK GEREKiR, BU 20000 TL iLE HAFTADA BiR GÜN PARA KARŞILIĞI BiR iLiŞKiYE GiRSEN SENi SENi UZUN BiR SÜRE GÖRÜTÜR. KISACASI DEĞMEZ.
Rus ile evleniyorsa zengin olan erkektir. Her seferinde degil her gun para vermesi gerekir. O kadin turk kadinlari gibi aza kanaat etmeyecektir.
Orf adet ve gelenekleri bizim gibi olmadigindan kocasini boynuzlamasi da cabasidir.
Ben asıl onun aklını sikeyim.... Beyin yok, kafatası var.
Acizliktir, zira kadını seks objesi olarak görür ve o şekilde ilişki yaşar, belli bir süre sonra ise kadından bunalır. Evlilik yürümez amacının dışına çıkar evlilikten sıkılır ve uzaklaşmaya başlar. 5 saniyelik bir zevk için bütün hayatını mahveder. Kendinize gelin, yapmayın yaptırmayın, yapanlara engel olun.
ruslar pahalı oldugu için degil turkiyede cogunlukla ruslar iş yaptıgı icin pahalı gelmektedir. türklerde yapsa ücret aynı olur. hicbir türk de rus orospusunu eve gelin diye getiremez. kendinizi kandırmayın beyler.
Evlendiğinde harcanılan parayla ömür boyu seks yapılabileceği gerçeği düşünüldüğünde (bkz: aptal işi).
Ömrünü ipotek vermektir. Ben yandım siz yanmayın.
pek iyi bir fikir değildir.