bugün

entry'ler (231)

ben bu yazıyı sana yazdım

(bkz: ben bu yaziyi sana yazdim)

alkol kullanma nedenleri

kıbrıs'ta üniversite okumak.

erkeklerin aşık olduklarında yaptıkları

(bkz: bana yeniden şarkılar söyleten kadın)

masonlugun icyuzu

yüksek empati yeteneği ile birlikte belirli anlayışı kusursuz bir şekilde uygulamaya dökmek ve kardeş dayanışmasını en üst düzeyde tutmak masonluğun içyüzüdür. masonluğun amacını bir mason şöyle açıklamış; mason locası kurulmadan önce annesi ve babası vefat etmiş olan iki çiftçi kardeş varmış. bu kardeşlerin tarlaları eşit büyüklükteymiş, evleri ise tarlalarının zıt köşelerindeymiş. birlikte ekip, birlikte mahsulu toplarlarmış. bir gün mahsullerini topladıktan sonra kardeşler tarlalarının sınırına gelip mahsulü paylaşmışlar. alınan 4 çuval mahsülü 2şer 2şer paylaşıp evlerine doğru yürümeye başlamışlar. kardeşlerden biri evli ve 2 çocuğu varmış, diğeri ise bekarmış. evli olan kardeşi evine doğru yürürken, kendisini sorgulamaya başlamış. "evli ve 2 çocuk sahibi olduğum halde hayatımı bir düzene soktuğum halde henüz bekar olan ve yakında evlenecek kardeşimle neden eşit sayıda çuval aldım" demiş. "onun daha çok paraya ihtiyacı var çuvallardan birini daha ona vermeliyim" diyerek geri dönmüştür. bekar olan kardeş de evinin yolunu tutarken abisini düşünmektedir. abim evli ve 2 çocuğu var bakması gereken bir ailesi var ben bekar olduğum halde neden onunla eşit bir şekilde mahsülü paylaştım, bir çuvalımı daha ona vermeliyim" diyerek o da geri dönmüştür.daha sonra bu iki kardeş bu düşünceler içinde tekrar tarlalarının sınırına gelmişlerdir.
işte masonluğun amacını bu hikaye ile anlatıyorlar. içyüzü mü dışyüzü mü bilemiyorum. komplo teorisi çok. bu komplo teorisi üretkenleri için bir soru sormak lazım mesela soru şöyle olabilir; amerikayı masonlar veya yahudiler yönetiyor olsaydı, ortadoğu'da filistinle lübnanla mısırla değil de türkiye ile uğraşan bir büyük israilimiz olmazmıydı. 50 ila 100 yıllık büyük planları biz görürmüyüz sayın teoristlerimiz?
yemeyelim bunları türk ve arap milletini küçük görmeyelim. kükremiş sel gibiyim bendimi çiğner aşarım yırtarım dağları enginlere sığmam taşarım. hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım yani. *

yok olmasi gereken insanlar

(bkz: esra erol)

37 ekran televizyon

300 filmini antz tadında izlediğim tv ekranı.

kiz arkadasa jest olsun diye youtube kapattirmak

(bkz: çok sıkıldım be sözlük)

iki ineğiniz varsa

uktecinin notu: evet, suçluyum çaldım.* *
geçtiğimiz senelerde forward mail olarak gezinen, iki ineğinizle olabileceklerin, politik ideolojilere uyarlanmasıyla oluşan bıdıbıdılardır.

birkaç örnek vermek gerekirse;

kapitalizm - iki ineğiniz varsa, birini satıp boğa alırsınız.
sosyalizm - iki ineğiniz varsa, devlet birini alır başkasına verir.
komunizm - iki ineğiniz varsa, devlet ikisini alır size süt verir. *

karmasi 31 olanlar icin alternatif isimler

(bkz: yapma bunu yapma bunu)
(bkz: hataylıyam ezelden)

akp li kadınların 10 ar çocuk doğurması

(bkz: nüfus patlaması)
(bkz: akp nin götünde patlaması)
(bkz: her doğan 10 çocuğu rte nin nüfusuna yazdırmak)

orgazm

(bkz: volkanik patlama)

ihanet

(bkz: ikiyüzlülük)

yaran telefon açma şekilleri

-söyle kuzum.

4 2 3 1

var mısın yok musun adlı yarışma programındaki insan kusturan versiyonu için; (bkz: 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0)

sicarken ereksiyon olan cukun klozete degme fobisi

(bkz: penisclosetafobia)

actigi basliktan utanip entry sini silen yazar

(bkz: devekuşu)

odtü sözlük

bugunlerde hareketlilik yaşayan, sağlam gelen bir sözlüktür.

çektikçe uzayan şeyler

(bkz: dert)

nejat

türkçe'de soylu ve asil olan, farsça ve arapçada ise kurtuluş ve kurtarıcı anlamlarına gelen isimdir.

şaman

farsçada "hersey yolunda" anlamına gelen isimdir.