bugün

entry'ler (407)

imamaların 1800 tl maaş alması

az aliyolar.

eski ülkücü yeni hdp aday adayı hüda kaya

hüda, Allah demektir bunu hemen herkes bilir, hangj zihniyet cocugunun adini Allah koyar? tasak mi geciyonuz aq.

türküm oyum hdpye

hangi irk olursa olsun teroristlerle isbirligi yapan herkes basittir, adidir, cahildir.

islam almanya nın bir parçasıdır diyen müslüman

yahu sen bujvir bujvir.

ilahiyat fakültesi

bu sene tercih verecek oldugum en baba fakultedir.

komünistler siktirsinler kore de yaşasınlar

yunanistana da sürülebilirler. katildigim hakli onermedir.

rakı kelimesini sansürleyen zihniyet

iciyosan ic aq sansurlendi diye icmen yasak mi ?

oylari da icip icip veriyosunuz zaten yoksa chpnin mhpnin bu halleriyle oy almalarini aciklayamiyorum nashjhsa.

cinsel tacizin sebebi

oncelikle acacagin basliga yapacagin tanimi ve o guzel mantigini sikeyim.

cinsel tacizin sebebi hayasizlik aptallik cahillik yobazlik irticacilik vahsiliktir.

bu basliga atilan tanima gore, kapanmayi tercih etmis kiz kardeslerimizin tecavuze ugramasi hakli bi sebeptendir, keske sen benim yakinlarimda olsaydinda senin agzina sicsaydim sevgili ekonovich.

bu basligin sahibince yapilan tanim, tamamen sacmaliktir.

chplilerin akplilerden daha dindar olması

kalpleri ancak Allah bilir ve gorur.

akpartiye destek vermeyen dinsizdir demiyorum carpitmayin sakin ulu yazarlarindan hersey beklenir.

akpartiyi sevmeyip chpye destek cikan bi gencin bi sekilde vicdanini kandirarak rahatlatmasidir.

akpartiye oy vermiyorum ve havaliyim

bu gunlerde iyice azmis olan ergenlerin akpartiye oy vermeyince, "asi" olunca havali oldugunu zannetmesidir.

azcik objektif olun da bi gecmisinizi arastirin nerden ne sartlarla ulke bu duruma gelebildi bi ogrenin.

adamda din iman yok, iki lafindan biri sex, ne edep ne haya var, oy kullaniyo.

azicik mantik sahibi olan, ne chp (dhkpc) ne mhp ne de o hdp (pkk) nin soyasetten zerre miktar anlamadigini gorebilir.

kisaca akpartiye oy vermeyip havali oldugunu zannetmek yeni yetme oldugunun gostergesidir.

dünyanın en saçma sorusu

siz tuvaletteyken kapiyi calip icerden ses geldigi halde dolu mu diye soranlara girin diye cevap verip adami saskina cevirebilirsiniz.

klise oldu ama

+ kim o ?

- ben..

allah askina, "ben" diye cevap alacagini bile bile niye kim o diye soruyosun, ses analizi mi yapacak aq.

sozluk kurallarina uymak icin biraz daha uzatayim...

sonuc olarak en sacma soru bence "kim o"dur..

kızlar neden iç çamaşırı ile gezmiyor sorunsalı

mide bulandiran basliklar.

allahrengioje vs pembeojelihatun

olum boş geldiniz boş gidiceksiniz puhahah diye kahkaha attiran baslik..

almanca aksanıyla italyanca konuşan çinli

basligi acan turktur. o kesin.

ingilizcesi iyi olan yazarlar birliği

wtf's going on without me ha benide alin aq, ingilişce biliyoz olum borumu konusudur.

halkların demokratik partisi

siyasi maske altindaki teroristlerin kurmus oldugu parti, allah oyunlarini bozsun.

mhp seçmeninin ak parti ye kayması

ay hadi inş.

zall ile buluşuyoruz muş zirvesi

murat koprusunde duzenlenecek olan zirvedir, cayin dibjne vuracaz ( tabi istyen baska seylerde icebilir ) surpriz konuk sedat peker trollemiom olm valla bak.

aleti dine siyaset etmek

siyasetin geldigi nokta, mavi ekran.

nükleer santral şeytan icadıdır diyen gezici

irticacidir.