bugün

(bkz: #25802190)

helal olsun yazarıdır. doğru konuşmuştur.
http://www.uludagsozluk.com/e/25812907/

istisnasız 5 dakika gülmeme sebebiyet veren şu entrysinden sonra dikkatimi çekmiş yazardır.
on birinci nesil yazarcık.
çaylak edilmiş yazar. nedenini merak etmekten alıkoyamıyorum kendimi. gelsin buraya, konuşacağız.

kesin ekşi'ye laf attığı içindir.

neyse; umarım aseksüeldir.
dada mama aguyu magu agudula oyda tisleyi şakirt f tipi paralel çaylak yaptılar. oh amk söktüm yazmayı.
faşizme rağmen geri dönen yazar.
(bkz: kadınların orgazm olurken yüz ifadesi/#26009357)

cidden yarıldım lan.

--spoiler--

c'mon baby light my bulb!

--spoiler--
Sozlugun en ama en gereksiz yazari.allahin kâmili.
Güzel yazardır hoşgelmiş.
Ehli sünnet lafına koptuğum yazar. Ben iptal amk artık uyuyana kadar gülerim ben.
(bkz: uludağ sözlük eve çıkmalık arkadaş platformu/#26449038)

aseksüelmiş lan oha.

umarım aseksüeldir.
30 yaşı devirdiğini ve Denizli de ikamet ettiğini iddia eden yazar. Çok şey öğretebilir. Tabi hayatı boyunca ot gibi yaşamadıysa.
nickini her gördüğümde aklıma çiziviç düşüren yazar.
ağır işçi partili olan yazar.

babamın sayesinde günde 28 saat ulusal kanal'a maruz kaldığım için arkadaşın olayını çok iyi anlıyorum.

kanki eğer tgb üyesi ve ankara'daysan falan geleyim beni de yazın. haa bir de karı kız falan düşüyor mu oradan ?
tkp kıvılcım hakkında kürt faşisti demiş kafası güzel bir arkadaşımız. bu da gördüğü her sol görüşlüye kürt milliyetçisi, kürt faşisti demeye bayılan yeni nesilden. her şeye tamam köh ne kürt milliyetçisi dersin ona da tamam ama ışide karşı köh e destek olan onun yanında savaşan sosyalistler nereden kürt faşisti oluyor? bunu kendileri de mantıklı bir şekilde açıklayamazlar anca sallar dururlar. tamam diyelim onlar da kürt faşisti ya bu arkadaşın son iddiasına ne diyelim? tkp, ödp, y-chp kürt milliyetçisi demiş ha kardeşim işçi partisi, kurtuluş partisi, ulusal parti, anadolu partisi vs. bunlar hep kürt milliyetçisi ha bak az kalsın unutuyordum dsp ve sodep i söylemedim evet onlarda kürt milliyetçisi. ulan
niğde gazozu sever yazar. gerçekleri söylemekten çekinmez dobradır.
Troll olmaya çalışan çömez yazar.
Hacı şerif' in dondurmalı irmiğinin de mi hatrı yok allahsız?
(#26672166)

Pedofili sanırım,yazık! Idam edeceksin böyle pedofili ahlaksızları.
Urangu ya yağ çekip Kanatları altına girmeye çalışan ezik.
(bkz: urangu kanatlı mı sorunsalı)

(bkz: hayır urangu memeli)

edit: (bkz: urangu hadi ordan memeli)
(#26724216)

Kendinisine sözlükten qanqa yapmaya çalışan ezik bak adam bile ben kimim ki diyor gariban. Başka trollere yağ çek bu tutmadı.
pedofil bir troll ayni zamanda topal severler derneginden. vatani seviyorum diyip hainlik yapan tiplerden.
(bkz: yaran yanlış okumalar)

(bkz: enivicivokke)

(bkz: serbest çağrışım)

(bkz: alekta movik movik)
cemaatçi halk partililerin iftirasına uğrayan yazar. aseksüeldir kendisi.
(#26839315) no'lu tespitiyle sesli güldürmüş uyanık yazar.

Lan cidden öyle olmuş haa.

(bkz: adam haklı beyler)
Tespitine bayıldım *