bugün

entry'ler (11)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Sezan Aksu
Seni kimler aldı kimler öpüyor seni dudağında dilinde ellerin izi var..

nedesembilemedim

Onunla konustuğunu hissettiğim her anda nefesim kesiliyor...
Bu adam bir zamanlar benimdi..Yada ben öyle sanmısım ' nedesembilemedim.

ciddi anlamda

''ciddi anlamda'' ondan intikam almak istiyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

Çok fazla özledim sözlük..O kadar şey yapmasına rağmen hala onu düşünüp özlüyorum.. Onun başkasının gözlerine baktığını düşünme ihtimali bile nefesimi kesiyor.. Ve bu adam beni hiç sevmemiş gibi sözlük.. Bir daha olmamız imkansız yaptıklarından sonra ama itiraf ediyorum ki ona son bir defa daha sarılmak son bir defa kokusunu içime çekmek için her şeyimi verirdim.. Ondan başkası asla olmucakmış gibi hissediyorum kimseyi öyle sevemezmişim gibi geliyor ve bu kalbimi acıtıyor nefesimi kesiyor.. Evet hala unutamadım ..

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Dün yine yapayalnız dolastım yollarda yağmurlarda ıslanan bomboş sokaklarda gözlerimde yaş kalbimde sızı unutmadım seni unutamadım ne olur anla beni..

lys nin bugün de açıklanmamış olması

Uyurken acıklanacak diye korktuğum onun yüzünden huzursuz uyuduğum kahrolası acıklanmamıs bir sınav.

lys nin bugün de açıklanmamış olması

Uyurken acıklanacak diye korktuğum onun yüzünden huzursuz uyuduğum kahrolası acıklanmamıs bir sınav.

türk dizileri

Hep aynı konu işlenen zengin fakir aşkı, aşk üçgeni vs vs gittikce saçmalayan dizilerdir.

benden başka herkes mutlu düşüncesi

insanların mutsuz olduğunda düşündüğü gerceklik payı olan bir söz.

aslında giden degil kalandır terkeden

kesinlikle asılsız bir söz kalan insanın duyguları vardır hala hemde en içten şekilde giden ise onu bırakmayı coktan göze almıs duygusuzun tekidir.

paramparça

Teomanın sevilesi şarkısı ''Nasıl oluyor vakit bir türlü geçmezken yıllar hayatlar geçiyor'