bugün

entry'ler (47)

allahuekber dağında 90 değil 17 bin şehit vardır

Kansız köpeklerin şehitlerimiz hakkında bu şekilde konuşabilmesi ne kadar mide bulandırıcı.

metrobüste müzik çalsın kampanyası

Güzel bir fikir gibi gözüksede çok iyi olacağını sanmam. Nede olsa herkesin müzik zevki bir değil.

ankaralılar

Ankara ya yeni taşınan bir arkadaşım Ankaralılar çok resmi ve haddinden fazla ciddiler demişti. Bi ankaralı olarak bayaa şaşırmıştım bu düşüncesine.

diriliş ertuğrul

Şuaralar izlediğim tek dizi. Bi diziye bukadar bağlanmayalı bayaa uzun bi zaman olmuştu. insanın milli duygularını kabartan insanı gaza getiren güzide dizilerimizden biri. izleyin pişman olmazsınız.

hoşlanılan kızın gardaş demesi

Kadının erkeği kendinden soğutmak için uygulayabileceği garantili bir taktiktir.

yazarların hayattan aldıkları dersler

Herkesin hayatına kimse karışamaz.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Regina spektor hero ders çalışırken iyi gidiyor.

gelecekteki eşe not

Artık karşıma çıksan diyorum. Çünkü seni beklemekten yorulmaya başlıyorum.

avrupa ligi için fazla şerefliyiz

Tipik beşiktaşlı söylemi..

dexter

Bugüne kadar izlediğim en güzel dizilerden biridir. Günde 6 7 bölüm izlediğimi bilirim. ilk sezonu pek sarmasa da 2. Sezonla birlikte adeta akıp gidiyor. izleyin pişman olmazsınız.

best fm

Eskiden en çok dinlenen radyo kanalıydı. Sonradan yayın saatlerini değiştirip içine ettiler. Özellikle öğle saatlerindeki yayını at çöpe gitsin.

eski sevgilinin yeni sevgilisi

insanın moralini alt üst eden şahsiyettir.

özgecan ın katilleri serbest bırakılsın

Adalet hapishanede yerini bulacaktır. Ben o şerefsizlerin çok fazla yaşatılacağını düşünmüyorum. Ancak temennim kolay ölmemeleri. Her gün her saat ölmek için yalvarsın köpekler...

anne poğaçası

Bunu tamda onun poğaçasını yerken görmem dahada güzel oldu. Yok arkadaş hiç kimse hiçbir fırın bu kadar güzelini yapamıyor.

sözlük yazarlarının hayalleri

Bu sene hayırlısıyla mezun olmak istiyorum.

14 şubat

Evden Dışarı adımımı atmayacağım gün.

muşta ile yumruk manyağı yapmak

Muşta ile çok iyi hatıralarım yok malesef. Bir kavgada arkadaşım elindeki muştayı karşı tarafa kaptırınca muşta ile yumruk manyağı nasıl yapılır gayet iyi öğrendik.

en kötü lise mezunu olmayanlar oy kullanmasın

Demokrasiyle bağdaşmayan düşünce. insanları okumuş okumamış diye ayırmak sizinde midenizi bulandırmıyor mu?

ölmeden okunması gereken kitaplar

Knut Hamsun un açlık kitabı. Okuyunca insan haline şükrediyor.

chp nin oyları bölmeyin diye ağlaması

Her seçimde aynı muhabbet. Artık sıkmaya başladı.