entry'ler (68)

ilköğretim 1 de din dersi

ideolojik nöron kırımıdır.

alkolik2000

en sevdiğim sözlük yazarı bu adam benim. itü sözlük e girme sebebim.

necati sasmaz in oyunculugunu begenen insan

vardır.

ama yazıktır günahtır. adam rezalet.

kukusuna barkod dovmesi yaptiran hatun

penisine o marketlerdeki barkodları okuyan alet (her ne boksa adı) dövmesi yaptıran erkek modasını başlatacak hatundur. buraya yazıyorum.

her gun duzenli bir sekilde karisini doven adam

hayvanoğlu hayvanlığını bir kenara koyup takdir ettiğim adamdır. ulan her gün düzenli olarak dövmeye nasıl üşenmez bir insan. her gün ulan. şu enerjisini vatana millete harcasa ne terör kalırdı ne pkk.

seks icin en ideal araba

seks yapmaya giden yolda kullanılacaksa ferrari' nin herhangi bir modeli uygundur. ama içinde seks yapılacaksa fiat doblo' yu tavsiye ederim. ikisi birden olsun derseniz mercedes yeni bi araba çıkardı, içi ferah. tam size göre. ben de aynısından kullanıyorum.

ayda 4 milyon dolar maas almak

gereksizdir. o kadar parayı harcayacak zamanı olmaz böyle adamların. o işte 1 ay çalışsam hemen emekliye ayrılırım ulan. dışardan emekli de ederim kendimi. mis gibi.

açılan başlığı yaşatmaya çalışmak

(bkz: açılın ben yazarım)

cep telefonunun ilk ciktigi yillar

acı dolu yıllardı. sim kartı verildiği kocaman karttan çıkarılmadan, eşşek kadar kartın direkt telefona sokulduğu yıllardı. telefonlar çok acı çekti çok. motorolaydı o telefon. ve insanı izlediniz...

bankamatikteki en kucuk banknot sorunu

işbankası bankamatiklerin böyle bir problem yoktur. kendileri sadece 50 ytl ve katlarını vererek ufak tefek paralara bulaşmamakta, hesabını bilmektedir. ulan benim hesabım 50 ytl ve katlarını görse işbankasında ne işim var, isviçre bankalarına yatırırım.

van gölü otobüsünü yumruklayarak vatan kurtarmak

olabilir aslında. van gölünde bir feribot ya da gemi değil bu. düpedüz otobüs. bunu bulan vatanı da kurtarabilir.

van gölü otobüsünü yumruklayarak vatan kurtarmak

(bkz: her doğuluyu kürt sanmak)

ayrıca
(bkz: her kürdü terörist sanmak)

cocuklarina dandik isim koyan aileler

çocuklara anasının babasının ismini koyan düşüncesiz ebeveynlerdir. ilerde o çocuklar okul hayatlarının ilk 8-10 yılında taşak oğlanı olurlar. yazıktır.

helak edilmis bir kavmin arkasindan soylenenler

-adamlar helak oldu be...

roots

süper bi insan. kafa her daim güzel. şahane.

şimdiden bunu eksileyeceklere edit: ösym götümü ye.

ferhat gocer tarzi entry girmek

(bkz: nihat doğan tarzı başlık açmak)

mahmut nerdesin

(bkz: dertler derya)

rte ve bush gorusmesinde yasanan diyaloglar

-hello tayyip, how are you?
+....

dip not: tayyip ingilizce bilmiyor bildiğim kadarıyla. kendisine ücretsiz ingilizce dersi verebilirim. stage 1...

erkek adam seray sever

(bkz: gül gül öldük)

yaran msn diyalogları

genelde entryi yazan yazar ve çevresindeki eş dostunu yaran ama sözlükte okuyan insanların çoğunun mal mal baktığı msn diyaloglarıdır bunlar. istatistiksel çalışma yaptım, boşa konuşmuyoruz.