bugün

entry'ler (14)

tütünle alkolü bırakıp her gün 2 saat koşmak

günde 2 saat koşarsan tığ gibi kalırsın panpa , ayrıca bir süreden sonra koşunca proteinleri yakmaya başlıyor vücut sakata gelme derim.

dünyanın en asil ırkı kürtlerdir

yazan kişinin kafasına ulaşılamayacağı apaçık ortadadır, gereksizdir , üstünlük taslamanın kimseye bir şey katmayacağı açıktır ve son olarak yazanın ketumluğu ortadadır.

müslüm gürses

türkiye'ye eşi benzeri bir daha gelmeyecek sanatçıdır , mekanın cennet olsun müslüm baba.

mezuniyet kınası

bombay kınasıyla yapılır , çeşitli şekilleri olmakla birlikte genellikle göte yakılır.

türk ergenlerinin hayalleri

ülkü ocaklarından astsubaylığa terfi edip oradan da darbe yaparak ordunun ve devletin başına geçip vatanı kurtarmak.

sıla nın dünyanın en güzel kadını olduğu gerçeği

sıla şişirilmiş bir balondan ibarettir kanımda , gerek fiziksel açıdan gerek mental açıdan gerek sanat açısından fazla yeterli bulmadığım kişidir.

intihar

intiharın ani bir karar olmayıp belirli bir süreç sonunda gerçekleştiğini duymuştum , doğru olma ihtimali fazla olduğunu düşünüyorum.

babaya kafa atmak

denenmemesi gereken bir harekettir , denendiğini farz edersek karşılık olarak çok daha fazlasını göreceği için sonu pişmanlık ve hazin bir sonla bitmesi muhtemeldir.

izmir

türkiye'de bir eşi daha bulunmayan yaşanası kent , memleketim.

10 gram beyniyle erkeğe akıl vermeye kalkan kadın

hayatında öz eleştiri yapmamıştır , muhattab olunmamalıdır.

çözüm süreci

çözülmesi muhtemel olmayan bir süreçtir.

kızları güzel gösteren detaylar

kısa saç , öz güvenli bir bakış ve güzel dişler.

türkiye de artan et fiyatları

yakında altını geçerse şaşırmayacağım durumdur.

robertocarlosunsolbacagi

merhaba güzel dünyanın sefil insanları nasılsınız?