bugün

iki kere sıçtığınızın göstergesidir.
http://www.youtube.com/watch?v=qmnFzliHBjs
kalan kartondan kendinize tuvalet kağıdı yapmaya çalışsanız da başarısız olacağınız durumdur.
karton işe yaramayınca en yakın tuvalet fırçasını görürsünüz. lakin o da götünüze batar ve yanlışlıkla aniden tuvalete birinin girmesiyle oluşacak görüntü pek lehinize olmaz.
(bkz: annneeeeee bitti demeyi özlemek)
(bkz: anneeee bittiiiii)
şahan gökbakarın nezih hoca tiplemesinin ilk bölümünü akla getiren durum.
dünyaların başınıza yıkılması...yıkılan dünyaların insan pisliği ile dolu olması...

iç çamaşırımda kapkara bir leke ile gezmeyi kabul ediyorum ve inadına inadına zıçıyorum diyebilme cesaretidir...
o kadar entry girildi ama kimsenin aklına kıçını eliyle silmek gelmedi dediğim başlık.
edit: eliyle silmek biraz garip oldu kıçı yıkamak anlatılmak istenmiştir
işte o an benim bittiğim andır. o halde kalkıp tuvalet kağıdı araştırmaktan başka çare yoktur...hele birde evde kimse yoksa yandığımın resmidir...
alaturkada çok sorun olmaz ama ya klozet varsa dedirten ilginç başlık
(bkz: tuvalet kağıdı bulamıyorlarsa gazeteyle silsinler efendim)
(bkz: ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler)
insanı delirtir. kalkıp almaya gitsen çiş damlatırsın, çöpten mi alsam ne yapsam diye düşünürsün son çare olarak da evdeki herhangi bir kişiden yardım istersin ya da donunu toplayıp gidersin.
o ay çıkan l-manyak sayısının tatmin edici seviyede olmadığına işarettir. zira iyi bir l-manyak sayısı okuyucusunu içine hapseder, onu o ortamdan soyutlar. en erken, işini gördükten sonra farkettirir.
işte şimdi sıçtık dedirten çaresizlik durumu.
tedbirsiz giren sıçmaya taş arar domala domala. atasözünün günümüzdeki versiyonunu gerçekleştirebileceğimiz durumdur.
hele bulunan ortam misafir helasıysa, evsahibinden yedek tuvalet kağıdı da istenmez. en iyisi o anda yerin dibine geçmektir.
Yerde duran zımpara kağıdı gerçeği ile yüzleşmek.
yıkayınca bir de kurulama derdi çıkacağı için yıkamadan çıkmak en mantıklısı gibi görünse de, siz yine de yıkayın efendim. sabah sabah mide bulandırmayalım.
(bkz: her şeyin çok geç olduğunun farkına varmak)
double sıçış anı.
bir gun odamda otururken(odam tuvaletin yanında)arkaşımdan;
- Sıctık
kelimesinin çıkmasına neden olan olaydır.nedense hiç girerken bakılmaz.
ziyadesi ile elzem veren bir derttir. buna rağmen eylemi devam ettiren şahıslar için ;

(bkz: brave hand)
cepten çıkarılan selpak mendil ile halledilebilecek bir sorundur artık o da yoksa... neyse ayrıntıya girmiyorum. *
(bkz: taharet musluğu)
taharet almak gibi bir kavram olduğunun farkına varıldığı andır.