bugün

entry'ler (167)

bilal erdoğan ın bordo bereli olması

>anne bak kendime dünya bankasından kazandığım ilk maaşımla bordo bere aldım. bir tane de babama getirdim. bunu takmak için asker olmaya gerek yokmuş. ne kadar akıllıyım değil mi anne?
<oy benim akıllı çürük oğlum. ne de yakışmış bordo beresi. büyüyünce böyle asker olacaksın. pardon bunu eskiden söylerdik.

duman

alen hacının yerine cengiz baysal'ı aldılar davulcu olaraktan. jazz'a kaymaya niyetleri varmış, kuşlar söyledi.

alen konakoğlu

duman'dan çıkarılmış/çıkmış ? davulcudur.

bana mutsuzluğun resmini çizebilir misin

>bana mutsuzluğun resmini çizebilir misin salvador dali?
<dali don dale dali dali efendim ne demiştin?
>mutsuzluk diyorum. boya parası benden. çizebilir misin mutsuzluğun resmini?
<önce bıyıklarımı tarayayım ve burayım * sonra çizeceğim yeminle.

baykal dan erdoğan a gel canım çağrısı

(bkz: gel artık kırpık bıyıklım)

beyonce ile sevişme fırsatını tepip yar ile uyumak

klasikleşmiş karşılaştırma yöntemlerinden birinin örneği.

nesne 1 > beyonce. çok güzel çok müthiş. her erkek onu ister görüntüsü.
nesne 2 > yâr

nasıl olur da nesne 1 varken 2 yi tercih edersin baskısı bu. neymiş, tüm erkekler onlara fırsat verilse
angelina jolieyi, beyonceu vs becermek ister. çoğu erkek için bu böyledir ama hepsi için değil. ayrıca doğru olan da bu değil. gitgide kabul gören bu gibi bazı genellemeler ergenlerin beynini kirletiyor. böylece ilerleyen yıllar daha kirli daha ahlaksız oluyor.

beynini susturamamak

okb hastalığında, düşünsel takıntılar açısından bu olay görülebilir.

ekleme: başa kalan başlık.

21 yaşında cinsel deneyimi olmayan erkek

demek ki tinsel deneyimleri var.

akp demokrasisi

tayyibin bıyığının altındaki, karikatürcülerin vurgulamaktan keyif aldığı o iki et yığınının arasından çıkacak söze göre cumhurbaşkanını seçen, yasaları geçiren akpli milletvekillerinin yoksunluğunu çektikleri ve az önce adı geçen kişinin yönlendirmesindeki iradeleriyle açıkça görülebilen demokrasi biçimidir. boşuna padişah demiyoruz.

amerika nın kabe yi bombalaması

allah'ın aslanı hz.ali'nin türbesine değdi amerikan bombaları.
kabe'ye değmesi ihtimal dışı değil.
ulan yüzbinlerce masumun yüreğine değdi o bombalar. insan gönlünden daha mı değerli insan yapımı bir inşa olan kabe?
abd başta olmak üzere emperyalistler, dünya insanlarını enkaz haline getirmiş. gidip abd kabe'yi bombalar mı acep diye de düşünüyoruz bunların her birini yoksayarak.

komunevleri acilsin dusunceler semaya yayilsin

cem toplanmak demektir. cami kelimesi de cemden gelir. cami ile cem evi kavramları arasında bu bağlamda benzerlikten daha ileri ilişki vardır. ikisinin de mescit olduğunu da ekleyelim. hani cem evi ile dalga geçmeye yelteniyorsunuz da çomak kendinize dokunuyor.

allah'ın verdiği aklı ısrarla salaklığa kullanmayı kendisine görev bilmiş olanların ancak dile getirebileceği bir istektir başlıkta sözü geçen.

sozlukteki koylu dusmanligi

sözlük deyimiyle; topu bir köyün ahırına talihsiz bir zamanda, öküz ineğe binerken kaçan kimi yazarların kendilerince
haklı davranışlarıdır.

araba kullanan erkeğe oral seks yapmak

(bkz: araba kullanan erkeğe moral seks yapmak)

(bkz: moral seks) *

ekleme: 2.ciydim 1. oldum. bil bakalım niye.

köylülerdeki ezik duruş

bunu osuruktan teyyare tespiti yapsa yapsa, soyu şatolardan gelmiş bir züppe yapar.
öteki türlüsü, geçmişine dil uzatan ama bunun farkına varamayan hırdavatın tekidir.

köylüyü, işçiyi, yaşlıyı aşağılayan, kendisini ve kendisi gibi olanları yücelten bir akılsızlık timsali boktan nesile
lanet okunmasın da ne yapılsın?

i love you baby diyen bebek

karşı küvezdeki hayın ve kumaş pantolonlu bebeğin gazabına uğrayan bebektir.

(bkz: seni kınıyorum cevatcığım)

aşk bu, yaşı olmaz. kendisi dile gelmiş bebektir. karşı küvezdeki kız bebeğe tutulmuş canım.

ertuğrul sağlam

bir lüksemburgsporlu olarak sempati duyduğum efendi mi efendi şıpor adamı.

fethullah gülen

günümüzün roberto bacciosu, yarınımızın genç sabrisidir.

ertugrul saglam in istifa etmesi

fetullah gülen icazet vermişse o da olur. takdir fetullahındır.