bugün

genellikle annesinin sözünden çıkmayan yani birazcık anaç olan,merağını uygulamaya dökemeyecek kadar mülayim,etin ne olduğunu bilemeyen,bundan dolayı bastırılmış cinsel güdülerinin cezasını eline çektiren erkek.
dinine baglı zinayı günah saydıgı icin toplum tarafından mulayim ilan edilen genc delikanlı. vakur ve inanclı bir sekilde yoluna devam etmesi gereken insan. dinen insan sıfatına bir adım daha yakın * olan kişi.
hayat boyu abaza kalmasi mustehak erkektir. doga konunlarini ihlal etmistir. bir de bunlar cok abaza olur. ilk cinsel deneyimini esekle yasamasi mumkundur.
dinle, inançla çok ta alakası olmadığını düşündüğüm durumdur, zira kafaya koymuş bir kadının baştan çıkaramayacağı dini-bütün bir ergenlik çağı genci yoktur. lakin cidden karekterinden yada kendisine-karşı cinse olan saygısından dolayı olabilir. tabi kişi embesil de olabilir.
evlenmemiş olması muhtemeldir.
zina yapmamış erkektir. *
21 yaşına kadar cinsel ilişkiye girebilecek şartları oluşturamamış erkek modeli.
2'ye ayrilir bunlar. birincisi temiz oldugu tartisilabilecek erkek tipi. söyleki biriyle beraber olma ihtimali gerek acemilikten gerekse bugüne kadar bakir kalmasina neden olan hususlardan dolayi dusuk oldugu icin dassahlarini orumcek agi baglamis, koku almis basini gitmis, vs. olabilir. ıkinci ihtimal ise gercekten kendini evlenecegi insana saklayan modeldir. dassahlari temiz ya da pis olabilir. yani bu ikinci tür birinci türü de birazcik kapsar. her iki tür de derin bir saygiyi hakeder. ama kendini koruyup kollayan ve gerçekten evleneceği kişiye saklayan daha bir kıymetlidir.(muhtemelen sağ elleri nasır tutmuştur)
1-ibnedir
2-dini inancı nedeniyle kaçınmıştır
3-abazanın önde gidenidir eli en yakın dostudur, taksimde karıya kıza el atan da budur zaten

başka türlüsü imkansızdır di mi? ne de olsa hayvanın yarım level üstüdür erkek, cinselliği keşfettiği anda dünyada ne kadar dişi varsa döllemek ister, doga kanunudur bu cunku. erkek dedigin doga kanunlarıyla yönetildigi kadar erkektir zaten, cinselligi kadınların bakması istendigi gibi ozel ve duygusal bir eylem olarak gormesi ibnelik belirtleri gosterdigine delalettir. sonra zaten asik oldugunda cinselligi de biter bu erkegin (bkz: asik olan erkegin cinselliginin bitmesi), insan sevdigini siker mi ya, di mi ama...
cinsel deneyime ihtiyacı olan erkektir.
patlamaya hazır bombadır. korkulması gerekilir.
aklı bacak arasında olmayan erkektir. nasıl ki evlenmek için bakire bir kız arıyorsa, evleneceği kıza da kendini bakir olarak sunmak isteyen erkektir...
21 yıldır elena ve elizabeth le cinsel ilişkiye giren çıkan, amiyane tabirle sap erkektir...
21 yaşına kadar illaki bir cinsel ilişkiye girmek mi gerekir? sorusunu akıllara getiren durum. neden 21 ? insanların inançları o doğrultuda olabilir. Belkide bu zatı muhterem hayatı bazıların gördüğü gibi et parçasından, bir çubuk yada bir çukurdan ibaret görmüyordur. Abaza diye nitelendirmemek lazım. Tabiki de böyle insnların tamamı inançları doğrultusunta cinsellikten uzak durmuyo olabilir ama saçma sapan bahaneler bulmakta gerekmez mesela ibnedir o ibnedir denilir. şu bir gerçektir ki ibnelerde ibnelerle cinsel ilişkiye girer 21 yaş sınırı beklemezler.
Doğrusu herkesin kerhanede becerdiği karıyı mı becermektir? Bumudur doğrusu? Yada bırak bunu bir kenara ben kerhanede cinsel ilişkiye girmiyorum kız arkadaşımla giriyorum. Bu da insafsızlık herkesin bacısı kardeşi var. onların erkek arkadaşı yokmu? Onların namusu hiç mi bizi tedirgin etmez? Bir adı erkeğin insanlara ben 21 yaşına kadar falancayı becerdim demesi o kızın namusundan dahamı önemlidir Annesinin babasının endişelerinden dahamı değerlidir?
hep seven ama s*kilen erkektir belki de...
(bkz: seven sikilir)
kafası sevısmekten baska bı seye calısmayan erkekten daha makbuldur.aklını seyıyle bozmamıstır.
elalemin derdi götünümü deldi deyiminin cuk oturduğu gereksiz tanımlama...**
cinseliği hayatının merkezine oturtmamış olan insandır. Sevgilinin gözlerine sabaha kadar bakmak tercihidir.
(bkz: bi problem yok yani)
bu kadar yazılana, çizilene alternatif; 21 yaşında, dini bütün olmayıp, iyi, orta halli bir ailenin çocuğu olmasına rağmen bu başına gelmişse, probleminin başka yerlerden incelenmesi gereken erkektir.

"sorunludur, utangaçtır, aradığı kızı bulamamıştır veya "no sex" cidir"...
elleri nasır tutmuş erkek.

edit: merak ederim bu entryi kim anlamadı.
(bkz: 21 yasina kadar dayak yememek)
askere gitmeden nasiplenememiş erkektir. biraz korkudan, biraz çevreden ya da sadece kendi iradesiyle deneyimi yaşamamış da olabilir. her şeyden ötesi, deneyimi yaşayamayacak kadar itici de olabilir. hayatı iki harfli et parçalarından ibaret değildir belki ama, evliliği esnasında hayatına bu şekilde yön verebileceği de düşünülebilir.

pek tabi ki, cinsel ve psikolojik sorunları olan bir erkek de olabilir. kimse ne olduğunu bilmiyor. cinsel tercihini de açık etmeli.
allah korkusu olan kişidir. allah onun yolunu açık etsindir, karşısına da helal süt emmiş bir bayan kişi çıkarsındır. vatanlarına, milletlerine ve dinlerine, en iyi şekilde hizmet ederek yaşasınlardır.*
zina'nın haram olduğunu bilen kişidir.
- gittin mi la karıya sonunda?
+ gittim aabi...heheheheh
- nasıldı?
+ iyi be aabi, hamdullah abinin öğrettiği tüm numaraları yaptım
- vaaay afferin lan, sen de erkek oldun artık
+ di mi yaa, dur bi başlık açıym sözlüğe

(bkz: ve olaylar gelişir)