bugün

entry'ler (97)

doğumgünü hediyesini beğenmemek

Akşam başetmeye Çalışacağım durum. Ula kırk yılda bi hediye alıyosunuz biraz kaliteli bişey alın da beğenek.

cinsel seks nasıl yapılır öğrenmek istiyorum

Arkadaşın troll olduğunu anlamayanlarla kendini tatmin etmesine vesile olan başlık. Bakınız bilmeyenler ve yanlış bilenler için cinsel seks

the walking dead yeni sezon

Spoiler, bir eserin konusu veya detayları hakkında bilgi veren; eser okunmadan, dinlenmeden veya izlenmeden önce öğrenilmesi durumunda alıcının eser ile ilgili düşüncelerini veya alacağı hazzı etkileyebilecek açıklama veya ipucu. Hangi zenci olduğu önemli değil, tyreese veya başkası. Vereceksen de önceden belirt okumayalım.

Edit: bir tanesi direk beth falan filan yazmış sözüm asıl ona, töbe yarabbi.

uyuşturucu hakkındaki kamu spotu

Beyin yakan kamu spotudur. izleyen varsa devam etsin lütfen dayanamayacağım.

the walking dead yeni sezon

ipini koparmış öküz gibi gezip spoiler verilen başlıktır.

bütün erkekler hadım edilsin

(bkz: siz de oskarınızı kesin kurtulun)

dünyanın en iyi 3 forveti

(bkz: nurgül)
(bkz: yeşil)
(bkz: çay)

orgazma en yakın zevkler

Rampage çekmektir.
Edit: ulan bunun neyini eksiledin pezevenk.

üniversite birin ilk dersinde hissedilen

Düşündüren derstir.
-lan ben istediğim zaman çıkabiliyor muyum şimdi. Çıkarım lan tabi. Üni olum burası ehehe. Lan hoca bişey derse yarra yerim. Ben en iyisi dersi pürdikkat dinleyen ideolojist öğrenci gibi yapayım.

prison break a türkçe isim önerileri

Atla gel scofield.

jupiter ascending

Stark reyizin oynadığı film. Ulan Sean Bean yine ölüyor mu söyleyin lan. artık adamın türlü şekillerle ölüşüne şahit olmak istemiyorum yeter.

sözlükçülerin en eften püften başarıları

Çorabın elime aldığım tekinin hangi ayağıma uyacağını bilmek. Bu bir kumar, her seferinde kazandığım. (bkz: oww yeah)

idil naz kaluç

Hafif meşrep kadın seksiliği ve tam evlenmek istenilen kız tatlılığı var bu hanımefendide. GerÇi davranışları hanımefendiden Çok mahhalle karısı modunda ama kendisi atejjj gibi olduğu iÇin davranışlarını görmezden geldirtiyor adama.

yağmurda ıslanıp elbisesi üzerine yapışmış kız

(bkz: uyan delikanlı sabah oldu) tanım: monica bellucci'ye Çok yakışacak durum.

vampirle karşılaşıldığında yapılması gerekenler

Eskiden olsa "sarımsak gösteririz ehehe" derdik ama yeni nesil yağışıklı vampirlere işlemiyor artık. Kaçmaktır.

galatasaraya hoca olacaklara tavsiyeler

Kendine yeni ceyhunlar, yeni veysel sarılar seÇ ve yeri banko olsun, şüphesiz ki onlar takımın bel kemikleridir. (bkz: siktir lan)

bazı erkeklerin nasıl desem mal olması

(bkz: napıyorduk evet mi diyorduk buna).

sıçmak kelimesine daha kibar isim önerileri

Bırakmak.

ilişkilerde ilk adımı atan kız

Kardeş o ilk adımı atsın ben havada Çift burma taklayla ona uÇayım. Dedirten kızdır.

fenerbahçe nin bu lige 1 gömlek büyük gelmesi

Galatasarayın 2 gömlek büyük gelmesi durumunda olabilecek durum. Form durumu ve taktiksel yönetim ayrı, takım kalitesi ayrıdır.