bugün

entry'ler (303)

gecenin şarkısı

derya bedavacı - yıkıla yıkıla
bu gecenin değil her gecenin şarkısı
https://youtu.be/Br3ZhIf5L5g .

yazarlar kaç yaşında evlenmeyi düşünüyor

10 sene önce sorulduğunda 28 demiştim 30 a dayandık hala kafe köşelerinde manita teselli ediyoruz. 90 lar nesli çok şanssız bilader.

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

2 kadehten sonra eski sevgilisini hatırlayıp ağlıyor .

türk halkı zamları niye protesto etmiyor

hergün onlarca yüzlerce protesto yapılıyo sadece biz görmüyoruz ya da gösterilmiyor bu kadar basit ...

ideal sevişme süresi ne kadar olmalı

stephen kusku isimli yazarın cinsel içerikli enteyler dışında bi numarasını göremediğimiz başlıktır. kendisi entrysine bakıldığında sevişmek değil odunla filan vajina dövmek istiyor

dilenciler neden orospu çocuğudur

sen cebinde olan paradan yemeğinden kısıp ona yardım etmek isterken senden aldığı parayla jipinin taksidini ödemeye gittiği için olabilir *

ukrayna rusya savaşı

rusya kanaatimce büyük bir tuzağa çekilmiştir. medyada her ne kadar zelenski güzellemeleri yapılsada bu işin baş sorumlusu kendileridir. rusyanın sscb hayalleri ortadayken natoyu getirip burnunun dibine sokmak rusya için savaş sebebidir. savaş keşke olmasa insanlar ölmese ama filler tepişirken masum çimler ezilecek yine. Gelelim biz ne yapacağız kısmına. Bu savaşta barış için en yüksek sesi çıkarıp tarafsızlığımızı olabildiğince korumamız gerekiyor yoksa en büyük ikinci parça bize girer. En çıkılmaz halde bile yapacağımız tek hamle montröyü harfiyen uygulamaktır. dünya üzerinde hiçbir devlet anlaşmasına sadık kalan başka bir develete baskı uygulayıp çamura çekemez zira.

koç holding

50 bin lira sermayeyle limited şirketler kurup daha sonra bu şirketlere iş bankası yoluyla usulsüz milyonlarca liralık krediler çektiren, akabinde bu şirketleri batırarak sadece 50 bin liralık öz sermayeyi kaptırıp milyonları cebe indirerek zengin olan bu şekilde milyarlarca dolarlık vurgunlar yapan kan emicilerdir. Bu entrye deli saçması diyenler olacaktır. ama sadece sabredin çünkü bikaç yıla gazetelerden okuyacaksınız.

söğüt dalına yuva yapmak istemek

Sonra vay efendim niye yavrumu sinek kapmış diye yaygara koparan manda isteği.

bir iyi bir kötü huyunuz

kötü:aldatırım
iyi:yakalanmam.

eksilenmekten haz duymak

Hepiniz gerizekalısınız dedirtmekten haz duyan ve her entrye eksi veren yazarların ortaya çıkardığı ruh hali bozukluğu.

çomarların ortak özellikleri

Ayrıştırın ahmak sürüsü. türk kürt yetmedi akp chp yetmedi şimdide bi kesime çomar öbürüne putperest diye ayrıştırın. ne geçiyo elinize. sokakta gördüğünüz ekmek aldığınız selam verdiğiniz dert paylaştığınız adama çomar deyince ne geçiyo elinize. Eskiden çok şey mi istiyoruz biraz düşünce derdik. çok şey istiyomuşuz farkettik. o putlaştırdığınız düşüncelerinizle aydın yaşantınızla yaşamaya devam edin. cünkü gözünüz değil kalpleriniz mühürlenmiş sizin. asalak gibi yaşayıp etrafınıza öfke saçmaya devam edin. yazıklar olsun.

bordo ruj

Hmmm demek sarı saçla bordo ruj kombinledin.sen bi baksana buraya .d dedirten hatun itemi.

zeynep kılıçdaroğlu nun rezidansı

Ak partide yaşadığım şehirde milletvekilliği 5nci sırası için 3 milyon dolar getirin 5nci sıra garanti sizin diyolardı. Chp insaflıymış yine. Kaç para ulan bir rezidans.

1 75 m boyundaki erkek

Hayata başlarken difficultu hard yapan erkektir. Türkiye ortalaması diye vik vik yapan erkekte diyebiliriz aslında.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Haktan- vazgeçtim.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

Aamir khan "PK" şiddetle öneririm.

yok mu ulan bir mesaj atacak kız

şimdi sakin ol ve o telefonu yavaşça yere bırak.

kalbimin tek sahibine nin 110 milyon izlenmesi

75 milyon bizimkiler olduğuna göre ülkede 35 milyon suriyeli mi var amk.

gecenin şiiri

miyadım dolmaya fırsat beklerken
tükenen ömrüme candı gözlerin
yarına umudum kalmadı derken
hayata döndüğüm andı gözlerin

nazarın mıh gibi çakıldı ah
adeta can buldu cananda bu can
bir yanım kesilse sendin damlayan
damarıma giren kandı gözlerin

ne kadeh kaldırdım ne şarap içtim
sarhoş olmak için ben seni seçtim
içtikçe aşkını kendimden geçtim