entry'ler (87)

çift yarıkta girişim deneyi

double penetration.

31

bu sayiya rakam diyen bile olmus. yazik.

fenerbahçe üniversitesi

şike davaları için hukuk fakültesi de açmışlar. oh mis.

çok fazla sigara içen erkek

koray avcı dinliyordur.

şarkı önerisi

sezen aksu-beni unutma.

ülke koyunlarında ki mantık hatası

koyunda mantık aramak neden?

esra erolla izdivaçdaki bilecikli mehmet amca

ahmet mi mehmet mi amk.

beşiktaş ın afedersiniz ermeni topçu alması

sozlukteki mallari aciga cikaran baslik. adam rteye ithafen afedersiniz ermeni ibaresini kullanmis.

ak partili olmayanlar cennete giremez

cennet tabelasini gordun mu. gotum gotum ilerleyeceksin.

hadi müslümanlar bunu da açıklayın

senin gibiler bakip da ibret alsin diye. o galaksilerin nasil milyarlarca yil belirli bir duzen icinde hareket ettiginden ibret al diye.

friends iyi bir dizi mi

hayirli forumlar.

yazarların bu aralar dinlediği favori şarkısı

sezen aksu - yol arkadaşım.

akp liyim demenin farklı yolları

aklim gotume girmis demek yeterlidir.

kürdanistan ı kuracağız

ingilizlerin tozlu tarih sayfalarindan cikararak adeta kürt olduklarindan habersiz yasayan kitleye kürt milleti olduklari mujdesini vermesinin ustunden cok fazla gecmedi ,
bolgedeki tum projelerde yer alan bu muhim uydurma millet , her turlu safsataya ruzgara kendini kaptirip o yone gidiyor ,
suan da baslikta yazan kurdistan hikayesine kendilerini kaptirmislar ,siz tarihiniz boyunca baska devletlerle var oldunuz ve sizin genlerinizde bu var ,
cikarlari ve insan kanindan degerli gordukleri siyah sivi ugruna tarihinizi sizden iyi arastiran batili devletleri aciktan kufurlere boguyorsunuz demediginizi birakmiyorsunuz fakat oyuncaklari olmaktan maalesef kurtulamiyorsunuz ve kurtulamayacaksiniz her zaman da projelerde emellerde arac olmaya devam edeceksiniz , rasyonalist ve mantikli olmanizi diliyorum. Bop projesinde kurdistan devleti diyarbakir merkezli olarak yillar once cizildi ,amik ovasinda vukuu bulacak kanli kiyamet savasi proje hayata gecemeden sonumuzu getirecek gibi duruyor ,bos hayaller kurmayalim ,rasyonalist dusunup irademizle hareket edelim ,hakkimizda hayirlisi olsun

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

bugün nişanlansan yarın evlensen,
benden başka binbir kişi sevsen,
hepsiyle ayrı ayrı izdivaç görsen,
bir gün dönersin diye bekleyeceğim.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

sezen aksu - gidiyorum.

sana korkular biraktim bir de yeni baslangiclar.

yazarların türkiye rusya savaşı stratejileri

tecavuz kacinilmazsa zevk almaya bak.

seçimle gelmiş adama diktatör diyen zihniyet

hitleri de melekler getirdi iktidara zaten.

arapça isimlerin yasaklanması gerekliliği

yani simdi arapcanin yasaklanmasina lafim yok da kimse kusura bakmasin cocugumun adini bumin, istemi, kutluk bilge falan da koymam. o ne lan oyle

16 yaşında hayatın sırrını çözmek

gec bile kalmistir. elin gavur cedrici bu isi 8 yasinda yapmistir.