bugün

entry'ler (9)

bekaret önemli kocama da vermeyeceğim diyen bayan

daha önceden bekaretini verip, kocasının, beynini patlatma ihtimalini düşünen ve ona göre yol izleyen bayan modu...

öğrencinin borç istediği anda kullandığı cümleler

-birader hergün akşam salça ekmeğe talimiz lan bi 10 lira verde insan olduğumuzu hatırlayalım
-bi s.ktir git ya

abdullah öcalan a aşık olan kemalist kız

a.yla g.t'nn yerini idrak edemeyen kızdır

yere düşen çocuğun kalkınca anneden dayak yemesi

bu ne ruhsal dengesizlik halidir yahu. bu psikolojiyi yaşamayan yoktur herhalde. mesela ben. küçükken gönlünce düşüp yaralanamadım yahu! niye? aman düşersem annem döver beni. yok yaa ulan ben sanki bilerekmi düşüorum bee.

elit ateist

k.çını Remy Martin jelatiniyle silen şahsiyet...

saç düzleştirici ile sucuk pişirmek

way a.ına koy.yım dedittirecek olay

karl marx

Marxın değeri, toplumsal düşüncede birdenbire niteliksel bir değişme meydana getirmiş olmasından ileri gelir. Tarihi yorumlar, dinamiğini anlar, geleceği önceden görür, böylece bilimsel görevini yerine getirmekle de kalmayıp, ayrıca devrimci bir düşünce de ortaya atar: Dünyayı yorumlamak yetmez, değiştirmek de gereklidir. Ancak o zaman, insan kölelikten, çevresinin aleti olmaktan kurtulup kaderinin mimarı haline gelir. O gün bu gündür, Marx eski düzeni korumaktan çıkar sağlayanların boy hedefi olur. Tıpkı köleci Atina aristokrasisinin ideologları olan Platon ve çömezleri tarafından eserleri yakılan Demokritus gibi...

urun

pazarlama karmasının bir elemanı olan ürün , diyalektik olarak pazara sunulan materyaller topluluğudur.

pazarlama

Pazarlama, müşteri isteklerini etkin ve karlı bir biçimde belirleyen, tatmin ve tedarik eden bir yöntem sunuşudur.