bugün

entry'ler (12)

sözlük erkeklerinin boy ortalaması

boyum tam 1.90 kilomu da diyem tam olsun 86 vucut yag oranim yuzde 14tur gencler omuz genisligi 133 cm pazu ise 38 cm gogus bolgesi 109 cmdir.

coca cola yı kaliteli içmenin incelikleri

ya bırak kardeşim paragraf yazmışsın da ben tek bir şey bilirim. Gideceksin alacaksın arkadaşlarınla bir halı saha maçı ya da çevireceksiniz mahallede bir basket maçı sonra topluyacaksın aranızda para alacaksınız coca cola nızı yanında çekirdeği ilkin colalar bitecek terli iken sonra ikinci bardaklara geçilip çekirdekle höppüre höppüre içilecek işin sırrı burdadır. Terlemek yorulmak susamak.

şafak sezer in yalancı çıkması

yoo derken bir an duraksamasıyla aramam motoru ile anı taradığında anlaşılan durumdur.

biz zirveye de çiğdem deriz zirvesi

izmirliler çekirdeğe çiğdem derler ne acayip la.

zayıf erkek

olmaz arkadaşım zayıf erkek olmaz bir kere giydiğin elbise üzerine oturacaktır ve erkek dediğin kalıplı olur görüyorum şimdi hemcinslerimi ve yapmayın be yiyin azıcık diyorum insan üzülüyor onların adına.

mustafa armağan

Murat Bardakçı'nın dün ki -28 temmuz 2013 tarihin arka odası- programında giydirdiği tarihçidir. iddiası Damat Ferit paşa'nın çocuğu ile röportaj yapmış olması murat bardakçı ise ispatla diyerek giydirmiştir murat bardakçının elinde kanıt olarak damat ferit'in vasiyetnamesi bulunmaktadır ve sert sözler ile itham ettiği gel konuşalım gel adam isen çık dediği ve millete adam akıllı ipatlı bilgiler verin dediği sözüm ona tarihçi.

Edit: Çocugumuydu torunu muydu şimdi hatırlayamadım ama bir izleyin gençler.

lüks bir yerde yemek yemekten utanıyorum

benim de ''sosyalist edebiyatı yapma'' dediğin tabir ile yaşadığım durumdur ve temelde lüks bir lokantada yemek yemekten sıkılıyorum belki ayda bir kere bile olsa bilincimde yaşanılan dünyada ki belki çevremden belki bana kmlerce uzak coğrafyalarda ki mazlum insanların gözümde canlanması ile utandığım bir iştir bu benim için parası olan canı isteyen insan elbette istediği yerde yer içer hakkıdır ve bir de denildiği gibi hizmet eden insan yaşça büyük bir insan olsun olmasın hep güler yüzlü olmaya dikkat ederim kısa bir anda olsa samimiyet göstermeye çalıştığım anlardır.

gecenin şarkısı

one more cup of coffee bob dylan dinledikçe dinlersin alır götürür.

uludağ sözlük aşık atışması

Şimdi yeni geldim sözlüğe
Deme çaylaktır bu diye
Bir bakmışsın güzelim
Almışsın beni içine.

göbek deliğinin kokusu

böyle başlıklar insanı yazarlıktan soğutur ya hu yapmayın öghhhh ki ne öghhh.

en yakındaki eşyanın ismi

kulaklık. iki deliğimden içeri almışım ya hu ne laptopu ne klavyesi

sevilmeyen insan tipleri

Otobüste oturmuş yer bulmuşsun tamda keyfin yerinde iken şöyle kulaklığımı takayım da güzel bir yolculuk yapayım derken fazla samimi olmadığın bir arkadaşının da otobüse binmesi ve seni görüp yanına gel, p selam vermesi ile oturması ve muhabbetin selam vermeyle kalıp sen de ayıp olmasın diye kulaklığı takamadan mal mal yola bakman ve tüm zevkinin içine edilmesi ile nefret edinilen bir insan.