bugün

irade olarak ya da fiziksel anlamda yeterli olmayan erkektir.
fit ve zayıf kavramlarını bir arada barındırma olasılığı varsa :
(bkz: sevilesi erkek)
herkesin zayıf ve güçlü olduğu zamanlar vardır.
zayıf dediklerimiz bunu sakmayanlanlardır.
dominant bir kadınla evliyse erken ölür.
fiziksel anlamdaysa tadından yenmez. bu benim zevkim de olabilir. iradesi zayıf bir erkekse çekilmez.
her konuda uzak durulması gereken erkektir.
çok zayıf değilse ve zayıf ama yakışıklı görünüyorsa hoş erkektir. karakteri zayıfsa kaçınız. iradesiz bir zavallıysa arkanıza bakmadan kaçınız.
isteyip kilo alamayanları vardır.* tabi karakteri güçlü olmalı fiziki açıdan önce.
sevilesi erkek...
genelde omuzları dar, kollar ince, bacaklar çırpı, bel 60 cm olur bunlarda. bir spor salonuna gidip götü göbeği eritenler arasında vucudu şekle sokabilir ama böyle seveni varsa pek sikine takmasın, leğen gibi göt göbekli olmaktan iyidir.
karakter olarak zayıfsa arkadaş bile olunmaz. kilo olarak zayıf ise ancak boyuyla orantısına göre yorum yapabilirim. 1,85'e 60 kilo iğrenç durur mesela.
fiziki olarak zayıfsa sorun yoktur da eğer karakter ve kişilik olarak zayıfsa durumu vahim olan erkektir.
çağın hastalığıdır. bakınız ki tüm apaçiler kürdan gibi. ama böyle biçimsiz bir zayıflık yok ya; omuz, kalça bel aynı düzlemde kesişiyor. bu nasıl bir vücut yapısı arkadaşım? ne yedin de böyle oldun? belki dans diye yaptığın şey seni bu hale getirdi, bilmiyorum. bilmekte istemiyorum.

--spoiler--
ne acıdır, kendi poposu, kız arkadaşının poposundan küçük olan erkeğin durumu.
--spoiler--
Kızlar tarafından çok zor tercih edilecek erkektir.
vücut olarak kötü bir görünüşü vardır.
obez olanların bile daha çok şşansı vardır ama zayıfların malesef hiç şansı yok.
bazı durumlarda ideal erkek.
şiman erkeğe tercih edilen erkektir. fit ve kaslı bir vücudu da varsa tercih nedenidir.
poposu olmayan erkek, kadınların ilgisini çekmeyecek erkektir.
şimdi zayıf var zayıf var. Bazıları düşüp kırılacakmış gibi duruyor, bazılarınaysa neredeyse yakışıyor.
sevgilinin elleriyle her öğün beslenilmesi gereken erkektir. kısa zamanda tostombul olması ümidiyle. ben ümitliyim takıl bana hayatını yaşa. *
türk babaannelerine göre genelde erkek muamelesi görmeyen erkeklerdir.
(bkz: çürük)
denyoların biri sevgilisine laf attığında koruyamayacak erkektir.
sarıldığımda kollarımın birleşmesini sağlayan erkek tipidir.
ayrıca zayıf olmak güçsüz olmak demek değildir.
zayıf olmak iyidir ama bazılarına da kilo yakışır, sevimli olurlar.