bugün

Herhangi bir (gitar arp vs.) telli enstruman çalan erkektir. Ve her gün "neden o zımbırtıyla tıngırdatmıyon lyen" sorusuna cevap vermek zorunda olanşahıstır. Zira bir çoğuna bakarsanız sol el tırnakları gayet kısadır.
uzatmasında bir sakınca yoktur kanımca, içlerinin temiz olması kafidir.
temiz de olsa gitar için de uzatılsa mide bulandırır. zira aynı şey bakımsız kadın tırnakları için de geçerli.
kucukken annesi tarafindan tirnaklari derinden kesildigi icin buyudugunde tirnaklarini kesmek istemeyen erkek modelidir.
gitar çalıyor zannedilen tiplerdir.ama serçe parmağını uzatanlar beni düşündürmektedirler ; acaba kulağını yada ne bileyim bi yerlerini mi temizliyorlar.
şekil peşinde koşan pis herifin tekidir...
temizliğine çok dikkat edilmesi gerekir . çünkü çok çabuk kirlenebilme özelliğine sahiptir . aslında uzatılmamalıdır yahu . eğer gitar tarzı müzik aletleri çalışıyorsa takma tırnak kullanmalıdır .

takma tırnak (bkz: takma tırnak)
tembel erkektir.
kızlar üzerinde olumlu bir etkisi olduğuna şahit olmuşumdur;tamamen tembelliğimden uzattığım tırnaklarıma bakıp ay gitar mı çalıyorsun ne güzel gibi yorumlara muhattap olmak eğlencelidir.
Gitar caliyo olabilir. Ama her neden olursa olsun igrenctir.
gitar çaldığı için mecburen uzatıyor olabilir.
nokia 5800 kullanıyor olabilir.
üşengeçtir.
tırnaklarını yeme huyu olmayan erkektir.
Hijyen aÇısından iğrenÇtir cinsiyet karmaşı yaşayabilir iğrenÇtir pistir iğrenÇtir herşekilde adam gibi adama yakışmaz tırnak uzatmak.
pisliktir. hatta pisliğin daniskasıdır. yok yetmedi feriştahıdır desem de olur mu ? bir erkeğin en iğrendirici detayı uzun tırnaklardır sanırım. bakın yazarken bile kusasım geliyor abartmıyorum. tırnaklarınızı temiz ve kısa tutun.
Allah belasını versin pislik it.

Edit: yahu siz nasıl adamları beğeniyorsunuz nasıl bir ergensiniz kimleri adam diye dolaştırıyosunuz yanınızda anlamadım ki. Nasıl bir beğenisi oturmamışlıktır şunu beğenmek. Nerde kaldı temizlik jilet gibilik.
Orasını burasını açan kezbanlar kadar iğrenç değildir.
tek el ya da tek tırnak gibiyse gitarist olabilir. ya da müzisyen.
genel de pena yerine tırnak kullanıyorlar çünkü.
gitarla mitarla ilgisi olmayan erkektir.

büyük ihtimalle elleri küçüktür.

böyle erkeklerin değil tırnaklarını ellerini bileklerinden kesesim geliyor yemine derim.

iğrençsiniz pislik yuvaları.
Müzikle ilgileniyordur, enstrüman falan kullanıyordur. Onun dışında igrençtir.
Gitarist olmasın. Gerçi bende gitaristim ama ben sevmiyorum. Sertleştirici falan sürüyorsun kırılmasın diye sevmiyorum yani.
görsel

mide bulandirici. öğğ.
g*t*n* yıkarken yırtmasın.
ne olduğunu tam kestiremiyorum şu an, biraz şeydir şey işte.. ayrıca gelsin bana manikür pedikür yapim üzerine de oje sürdük mü tam olur.. gerizekalı yemin ederim bunlar.