bugün

entry'ler (173)

zeki insanların ortak özellikleri

bana benzemeleri.

barcelona nın formasına reklam alması

an itibari ile gerçekleşmiş hadisedir. 5.5 yıllığına quatar foundation ile 150 milyon€ ya anlaşmışlar.

ilk buluşmada kızı götüren erkek

ballı köpek denilesi erkek. biz senelerce uğraşalım olmasın adamlar ilk gece de götürsün.

anasız babasız inci sözlük yazarları

adam olmayacak bir sözlüktür. ekşi dava açarak iyi yapmıştır. (bkz: onun bunun çocuğu incililer)

bursaspor şampiyonluğuyla övünen ezikler

ben bursaspor'un şampiyonluğuyla övünen fenerli görmedim ki bu cümleye verilebilecek en güzel cevaptır. *

20 mart 2010 daniel güiza nın gol atması

tamamen şok edici bir olaydır. (bkz: tesadüf) *

25 ocak 2004 beşiktaş samsunspor maçı

türkiye'deki şikenin doruk yaptığı maçtır. bjk'nin 2 sene üst üste şampiyon olması digiturk ve benzeri sponsorlara yaramadığı için beşiktaşımın önününün kesildiği maçtır. hiçbir beşiktaşlı o maçı unutamayacaktır. Son kırmızı kartı gören ilhan mansız neden hakeme tekme atmadığı diye çok düşündüm.

gs fb ts taraftarının bjk tezahüratları söylemesi

doğal bir olaydır. nitekim onlarda yaratıcılık yokken bjk taraftarı sapına kadar yaratıcı bir topluluktur.

sevgilinin eski sevgilisiyle dans etmesi

dumur etkisi yaratan durumdur.*
herşey süper gidiyordur bir gün iznininizi isteyip arkadaşının doğum gününe gider. nolursa orda olur. sevgili içkiyi fazla kaçırır. ortamdaki tüm erkeklerle dans eder. o erkeklerin içinde eski erkek arkadaşı da vardır ve samimi bir dans olur. ertesi gün sevgiliden mesaj gelir kötüyüm gelmicem bugün diye. sonra ikna edersiniz gelir ve içindeki suçluluk duygusundan size söyler olanları. siz önce duyduklarınıza inanamazsınız sonra yapcak birşey yok dersiniz arkanızı döner gidersiniz. sevgili peşinizden koşar ağlar, özür diler ama bitmiştir bir kere dönüşü yoktur. dal rüzgarı affetse de kırılmıştır bir kere.

bayan taraftarları dövmek

basket maçında sözde türk telekomlu taraftarların beşiktaşlı bayanları dövmesi olayıdır. gücünüz onlara yetiyor biliyoruz aynı cinsten görüyorsunuz onları ama biraz insan olun * *

bursaspor u taşlayanlar

gerçekten o. çocuklarıdır. ama unutulmaması gereken önemli bir nokta var burda. bunu da en güzel şekilde bir atasözü ile açıklayabilirim. (bkz: dinsizin hakkından imansız gelir)

türkiye de 30 milyon fenerbahçeli var iddiası

buram buram sallama kokan iddiadır. oldu olacak dünyanın yarısı fenerli olsun hatta yetmez uzaylılar da olsun (bkz: yok artık ali sami).

frühling in paris

beni benden götüren şarkıdır. rammstein en iyi romantik parçalarından biri olmuş takdir ettim.

akp den sonra gelen gideni aratır demek

öyle saçmalık olamaz denilesi genelleme. akp den sonra kim gelirse gelsin daha kötü olamaz en azından akp satacak birşey bırakmadığından hiçbir devlet kurumu satılmayacak. abd ye ayar çekiyoruz ayağına yapmacıktan büyükelçi geri çağırılmayacak.

kürt halkının ayaklanması

ayağa kalktığı gibi geri oturtulacak halktır. pardon kürt halkı yoktu yanlış yazmışım. Vatanı bu hale getiren rte gitsin abd'ye obamasına yavşasın

kürt açılımının pkk yı bitireceğine inanan insan

hayalperesttir kesinlikle. bu açılım pkk yı bitireceğini istediğimi elde ettim mantığıyla daha çok gaza getirecek bir açılımdır. ülkeyi bölmeye çalışanların açılımıdır.

üçüncü boğaz köprüsüne verilebilecek isimler

rte köprüsü.

söylenmesi zevkli kelimeler

(bkz: muşpiçka)

futbol tarihine geçmiş unutulmaz sözler

Beşiktaş'ın fenerbahçeyi 4-3 kalecisiz yendiği maçtan sonra Sergen'in yorumu:
-Ezeli rekabet şuan için bitmiştir. Fenerbahçe bizi ne zaman kalecisiz 10 kişi yenerse rekabet tekrar başlar.

belki bir takim kafalar kesilecektir

çok sevdiğim bir sözdür. Atatürk'ün zamanında yaptığı doğru hamlelerden sadece biridir.Keşke şimdi de bir Atatürk'ümüz olsa.