bugün

isveç e gidip 6 ay sonra; bir daha isveç e döneni siksinler, diyerek gelmeleriyle sonuçlanan hayranlıktır.
Net söylüyorum biseksüel olmak insana acayip bi mutluluk veriyor...

Haklı hayranlıktır.
Dedi Starbucks dan çıkmayan amerikancı boy. Gidip araplara ya da afganistanlılara mı hayran olsunlar.
Edit:Arap diyince nasıl triggered oldu çomarlar.
Solcuların özendiği ütopik diyarlardan birisidir. isveç onlar için Kabe gibidir hacı olmak adına yanar tutuşurlar gözlerinde tüter adeta umre yapabilenleri isveçi bire beş katarak anlatır dinleyen solcuların tabii gözü yaşlı. Oysa isveçin sikinde değillerdir o ayrı.
Siktir amk sanki sen çok mevzuya uzaksın herifler vizeyi kaldırsa benden önce atlarsın tayyareye. .
Çomarlardaki arap hayranligindan iyidir diye düsünüyorum. Hayran kalmamak elde mi?
isveç türkiyeye sınırımı açıyorum herkes gelsin dese sağ ve muhafazakar denen grup bizi ezip geçer halen daha solcular isveç hayranı diyorlar ya la.
sanki isveçte yaşamayı sadece solcular ister. isveç dünya kıyaslamasında gelişmişlik ve huzur olarak ilk beşe rahat girer. ee ortadoğuda savaşın, terörün içinde yaşamak mı daha güzel yoksa refahı gelişmiş, kişi başına düşen milli gelir fazla ülkede mi?
adamlar savaşsızlıktan saçma sapan şeyleri sorun ediyor lan!
burada ise her gün terörden kim öldü diye her akşam insanlar haber izliyor, hatta bazen kendi de havaya uçuyor.
Efendim tabi sevecekler onların ülkesinde 4-5 tane terör örgütü yok dış güçlerin oyunları yok sınırlarında savaş olmuyor ülkelerinde kötü bir olay olsa sırf iktidarı sevmediği için sevinen vatan hainleride yok bizi de rahat bıraksalar onlardan daha iyi konumlara geliriz.