bugün

entry'ler (26)

gotik giyinip murat boz dinleyen kız

murat boz dinlenmez yahu. müzik çalarından kulağına bir ses dalgası gelir gider. yani ses olur sana ama dinleyemezsin. dinleyebilen varsa beri gelsin.

günlük hayatta 31 sayısını duyunca tuhaflaşmak

(bkz: ergencan)

parasızlıktan 1 öğün yemek yiyen insan

mevcut sistemin pramidinin en altında sıkışan,ezilen zavallıcık. insanın içi acıyor yahu.

kib in açılımına farklı yorumlar

(bkz: kırk iki bin)

erkek babası

erkek babası kız babasından farkı olmayan zamanında baba olmuş babadır.

komünizm

insanlık tarihinin en adaletsiz sistemidir. bu felsefenin savunucuları mutluluğa giden tek yolun komünizm olduğunu düşünürler. bunun sebebi ise şudur:
''başkasının sikini görmeyen, kendininkini piyade tüfeği sanırmış.''

paralı üniversitede okuyanların duyduğu eziklik

parasız universitede okuyamayanların duyduğu rezillikten pekala daha iyidir.

silkroad

grafikleri diğer mmorpg lerle kıyaslandığında çok çok iyi olan yalnız türk arkadaşlarımız tarafından katlolan,karakteriniz kız ise mısırlılar tarafından siber tacize uğrayabileceğiniz,globalden küfürleşen oyuncuları barıdıran güzel bir online oyundur.

elif kitabevi

pendik'te mahir çelebi iş merkezinin birinci katında bulunan kitabevidir.çalışanlarının tamamı bayandır ve kapalıdır.mistik mistik müzik yayını yaparlar.burç fm de dinlerler arada.öyle bir yer hayal edin ki girişinde 2'ye 3 said nursi ve risale-i nur posteri olsun.fetullahçıyız diye bağırıyorlar vallahi.15 dakikadan fazla dayanamazsınız.ben dayanamıyorum en azından.aradığınız kitabı bulabilirsiniz hem de ucuza bulabilirsiniz.küçük bir öneri,içeriye kulaklığınızla girin ve müziğin sesini sonuna kadar açın.

ben bile

bu sözcük grubuyla başlayan sözcükler kibir ifade eder ve insanın canını sıkar.Örneğin;
-Ben bile anlayamadım bu kitabı.Kaldı ki...
-Ben bile çözemiyorum o kadar soru
-ben bile günde iki posta anca

cis

Karmaşık sayıların kutupsal gösteriminin kısa yazımıdır.Karmaşık sayılar kutupsal olarak z.(cosx+sinxi) şeklinde ifade edilir.Kolaylık sağlaması açısından z.cisx şeklinde yazılır.

ayşegül tunca

Maltepe Anadolu Lisesi'nin şirin mi şirin edebiyat öğretmenidir.Kendisi biraz çok konuşur,epey de takıntılıdır lakin anne gibi öğretmendir.Yılın ilk yarısında ders kitabını bitirmek gibi ütopyaları da mevcuttur.Asla sinirlenemez,sinirlenirmiş gibi yapmaya çalışır onu da beceremez.Çok konuşan öğrencilerini hiç de inandırıcı olmayan şu sözleriyle bastırmaya çalışır:
-''Oğlum bak bakayım sen bana.Seni döverim.Seni çıkarır koridorda döverim.Hatta bahçede de döverim.Seni disipline veririm.Seninle uğraşırım,benden not filan alamazsın.''
Alır sinirlendiği öğrenciyi müdürün yanına götürüyorum diye çıkarır dışarı,bir dakika sonra güle oynaya geri dönerler.

0 7 kalem

Ucu bittiğinde sınıfa ''0.7 ucu olan var mı diye bağırılıp'' herkesin sükut ettiği kalemdir.
Fakat ardından ''olup da vermeyenin...'' diyecek pişkin öğrencilerin olması ve sonra sınıftan birkaç kişinin ''aa varmış dur veriyim'' demesiyle geyik muhabbetlerinde kendine yer bulan ulu kalem.

hicbir basari tesaduf degildir

Akp'nin tek başına iktidar olmasıyla çürütülmüş kuram.

ay sen ne güzel bir hayvansın

Normalin altında bir zekaya sahip,suni peltek,seksi kız arkadaşınızın herhangi bir hayvana hitap etme şeklidir.

zeus

Age of Mythology'nin tanrılarından biridir.Pegasus Scout'u vermesi açısından tercih edilebilir bir tanrıdır.Ayrıca size verdiği ''god power''larda göz ardı edilebilecek cinsten değildir.Adını birçok yerde duymuşsunuzdur,görmüşsünüzdür.

age of empires köylüsü

-Prosehe
-Projtakma
Replikleriyle meşhur köylülerdir.Tanrıları için ellerinden gelen herşeyi yaparlar.Tarlada çalışırlar,altın çıkarırlar,avlanırlar,inşaat yaparlar,dua ederler.Numunelik köylülerdir anlayacağınız.

ingilizce yi katletmek

Fatih Terim'in basın toplantısıdır.
-evritayms vi hev kontırol dı geyms,andır kontırol dı geyms.Durin dı geyms vi hev sam posibilitis,sam bik çansıs,sam bik occasione(italyanca'dır),bat vat ken ay du samtayms ent its dı futbol teds dı futbol samtink hapıns.(buraya dikkat)Ven i luk dı TABELA,vi ar in dı sekınd pozişıns,van poyint mor.Ay dont vant tu si dı bek ay vant tu si dı fıront.ent ay hop so tumarov may tiims

Cesareti olan izlesin vallahi.

http://www.youtube.com/wa...AmF3kxhUI&feature=fvw

çocukluk fantezileri

Taşa tükürüp kimin topu kimin kaleyi seçeceğini belirledikten sonra 10 devre 20 biter bir maç yapmak.Ardından çene altına sarkan dillerle bakkala koşup birer meybuz(steril olmayan plastik poşetçiklerin içine konulmuş %1 meyve konsantresinden yapılmış buz)alarak serinlemek.Ardından temmuzun ortasıda hasta olup bir hafta dışarı çıkamamak.

ateşi bulan insanların ilk sözleri

Mahmut oğlum koş iki kız,iki büyük rakı bir de gitar.Akdeniz akşamlarının akorlarını da indir netten.