bugün

aslında psikolojik rahatsızlığı bile olmayandır. ama sık sık "deliyim ben" "deliye her gün bayram" "ben normal değilim ki, anormalim ben ve bu çok havalı" mealli konuşmalarına rastlarsınız.
bir de yalandan bende panik atak var diyen barzolar da var. Panik atak olmayı bi bok sanırlar. Oysa ki bir panik atağı yaşasalar panik atağın adını bile duymak istemezler. Yaşayan bilir.
kendine hastalık bulmaktan da pek hoşlanan, ay ben şuyum ya, işte ondan bende var gibi sözlerle kendini hastalıklara sokan biridir.
son zamanlarda ülkemizdeki ergenlerin " şizofrenim ben yhaa" çıkışları ile başlayan ardından " melankoliğim" ile deva meden sürecin bir parçasıdır efendim bu. hayatı boyunca hiçbir şizofrene denk gelmemiş , gerçekten şizofren olan kimsenin,yakınlarının neler çektiğini bilmeyerek mal mal konuşmaktan öteye gidememektedirler.

Sonra ne olur?
Sonra bigün gazeteyi bi açarsınız ve şu yazar " ANTiDEPRESAN KULLANIMI HIZLA ARTIYOR".
zaten gerizekalı psikiyatristlerde iyi alıştılar gelene geçene antidepresan dayamayı.
Bakalım daha ne olacak..
hali hazırda ikide bir jiletli resimler paylaşan insanlardir.
dikkat çekmekten hallice zavallılar.
kendilerini deli sanan aptallar.
delilik var olan zekânın gidip artık olmamasidir:
aptallık ise olmayan zekânın olmamaya devam etmesidir.

konuşturmayın simdi ha! sevgiler.
türkiyedeki ergenlerin yüzde 50si melankolik,pesimist ve bohem,sebebi ise dikkat çekmeye çalışmak.
deliye yatandır.
Çevremde çok var böyle salak.Böyle millet ortasında antidepresanlarını övüne övüne anlatan insan.Bazı tipler var hele böyle psikolojik tramva yaşamış belalı insan tipine giriyor felan, bilerek psikiyatristten bilerek antidepresan felan alıyor.Bak sinirlerim bozuldu gene.
Geri zekalıdır.
liselidir. net.
Ben serseriyim len aq
Badboyum len aq diye gezinen ergenlerdendir.
ilk duyduğumda ciddi ciddi anlamaya çalıştığım, şimdi ise duymaya alıştığım sesler ve sahipleri.

derdine derman arayana şifalar dilerim.

bu tabloloları madalya gibi göğsünde taşıyanlar için de iyi dileklerimi sunarım.

kendini ortaya koyabileceği yolu yordamı olmuş oluyor sanırım.

panik atakım var benim,
ben "bordırlaynım" biliyor musun,
"sistik" olmuşum yine,
"kaygı bozukluğu"m olmasaydı yapardım yemin ederim,
"saykoyum" ben,
"dissosiyatif bozukluk" dedikleri günden beri böyleyim ben.

vs. vb. vd.
hem psikolojisi bozuk diyorsun, ilaç kullandığını belirtiyorsun ondan sonra da anormal bir tavır gösterdi diye eleştiriyorsun.

ulan ne salaksınız.
kırıntıya basıp tuvalete giriyor, duş teknesine bevl ediyor falan sonra da "ben şizoya bağladım. aşırı zekadan yazıyor internette." diye mıy mıy mıy konuşuyorlar. lan, yürü git!
tartışmasız övünecek başka bir şey bulamamış bir geri zekalıdır. neymiş şizofrenmişmiş, yok bilmem ne bozukluk varmış da bilmem ne. sanki çok matah bir şeymiş gibi sosyal hayatında bile bununla övünür, psikolojik rahatsızlığı normalmiş gibi göstermeye çalışır. amk geri zekalısı gerçekten şizofren olsa her gün allah'a dua eder beni kurtar diye. bu hastalıkların, rahatsızlıkların zorluklarını bilmeden sırf telaffuzu güzel, marjinal olacam diye bu hastalıklara sahip olduklarını iddia ederler ve övünürler.
günümüz film-dizi karakterlerinden etkilenilip kendini o karakterin havasına bürünme aşkından kaynaklıdır.örneğin; delibal.havalı bir mimarlık öğrencisi, bipolar.. olaylar olaylar.
Kendi psikolojik rahatsızlığıyla değil de evladının olmayan psikolojik rahatsızlığıyla övünen ebeveyn modelleri var bunların. Yemin ederim ağızlarına kürekle vurmak istiyorum.
Ulan ne kadar girdiği ortamın ebesini siken egemen can varsa hiperaktif amk.
Ne kadar girdiği evde sağı solu karıştıramadan huzura eremeyen ece su varsa o da hiperaktif.
Ya de ki "ben bu çocuğu yaptım ama takip etmekte güçlük çekiyorum ailecek girdiğimiz ortamın ahengini sikmeye yemin etttik" ben seninle yine ekmeğimi paylaşırım.
Ortaokulu bitirene kadar astronot olacak sandık biz egemen can'ı.
Bizim neden hayallerimizle oynuyorsun?
bildiğin sığırdır. iyi birşey gibi anlatıp övünür. gerçi bunu havalı gören sığırlar varken çok görülmemelidir. zihniyet sıkıntılı. iğne sadece onlara sokulmamalıdır.
Dikkat çekmeye çalışan ergen olduğu farkedilmiyor da sanar bu.
denildiği gibi farklı olma çabasından geliyor. artık insanlar kendini farklı göstermek için neler yapacağını şaşırmış durumda. her şey dikkat çekme çabası.
gerçekten rahatsızsa, bunu söylemezler zaten. ya bilmezler, ya utanırlar.
o yüzden, ilgi çekme çabasıdır. kanmayınız. çünkü rahatsızım diyen ayrı, ilgileniyormuş gibi yapan kişi ayrı kendilerini bir şey sanıyorlar.

neyse, bipolar seven erqeqler eqlesin!
-bu özgüven nerden geliyor?
-ayıptır söylemesi biraz şizofrenim de.
Bn bipolarım.s ortalıkta hava atma amaçlı(nesiyle hava atılıyorsa) sahte bipolarlar sürekli ben böyleyim diye yazarlar bi yerlere, hatta kullanıcı adlarını Bipolar yapanlarda var bunlar bu kadar çılgın işte xppeşfls
Net aptaldır. Övünülecek bir şey değil hatta çevreye ve insanlara zarar vermeden defolup gidip tedavi olması gereken tiplerdir.
Dikkat çekmeye çalışmaktadır.