entry'ler (10)

kokoreç

istanbulluyum. izmirli arkadaşlarımın yazın beni izmirde her gece sonrası alıştırdığı sokak yemeği. başta çok beğenmedim, ama zamanla sevinilesi.

atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması

ne kadar ayıp. açacak konu mu kalmadı. din, Allah ile insan arasında bir şeydir. bunun zaten günümüzde bu kadar ortaya dökülmesi, basın malzemesi ve show haline getirilmesi asıl yanlış olandır.

basenli hatun

kalçayla ovalleşerek bir bütün olarak birleşiyorsa güzel. ama dümdüz geliyor, kalça da düz, sonra bir anda basen çıkıntısı duruyorsa çok çirkin bir görüntüye sebebiyet verir.

seks

hayattır, doğadır, insandır, kokudur, sestir, tendir, ve daha bir sürü şey.

yay burcu kadını

aslan burcu erkeği ile inanılmaz uyumu olan kadındır. ateş grubu burçlarıyla iyi anlaşır. su grubuyla anlaşamaz. eğlenceli, komik, sosyal, agresif, ayran gönüllü, çabuk sıkılan, çok arkadaşçıl, pozitif, felsefik, umursmaz, sivri dilli, özgür, çok kindar olmayan, kıpır kıpır bir kadındır.

duygu özaslan

sunny side up - pardon, sahanda yumurta - tarifi veren influencer kız.

kadınların yapamadıkları şeyler

sevgiliye bir noktadan sonra annesi gibi davranmamak.

ilişkilerde soğuma nedenleri

- yersiz ısrar.
- fazla merak.
- fazla tartışma.
- sürekli bitti denmesi.
- ilgisizlikle göt kaldırmama arasındaki inci çizgiyi ayarlayamamak.
- hayatının merkezi haline getirme sorunsalı.
- ve daha bir sürü şey (aklınıza geleni yoruma ekleyin).

aslan burcu erkeği yay burcu kadını ilişkisi

bir yay burcu kadını olarak hep kendimi içerisinde bulduğum ilişki. geçmiş ilişkilerimin %90'ı aslan erkeğiyleydi. şimdi yine bir aslan ile. tarif edemediğim bir elektrik, enerji var. anlatılmaz yaşanır. aslanım benim, yerim onu.

aslan burcu erkeği

hepsi mi yakışıklı olur be. ya da ben bir yay burcu kadını olarak her seferinde aslan burcu erkeğinin enerjisine çekiliyorum... (bkz: aslan burcu erkeği yay burcu kadını ilişkisi)