bugün

entry'ler (34)

ecayip heyvanlara benziyirsen

kafası kırılası yazardır!

allah sayamayacagin kadar para versin

(bkz: x miktar paraya ne yaparsın/yapmazsın)

ünlüleri tek kelime ile tanımlamak

yavuz çetin - blues entryimi
"Entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir." sebebiyle silen moderasyonu tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

nefret edilesi hitap şekilleri

bursa yöresinde sık kullanımda olan
aga
ajan
ha"j"ım

zurnik

hakan günday'ın malafa kitabında zurnik çektirmek olarak geçen oral sexin şifreli adı.

ozkolous

(bkz: hoşbulmuş) insandır.

dedikodulari com

http://www.dedikoduları.com adresinde faaliyete başlamış site. henüz deneme aşamasında ve pilot okullar olarak itücü ve uludağ üni seçilmiş. yakın zamanda bir çok okul sisteme dahil olacakmış.

tanım: üyelik, kullanıcı adı vs. girmeden gerek kulaktan dolma gerek gerçek bilgileri (dedikoduları) özgürce yazılabilecek, çirkefçe iftiralar sıralanabilecek site...

not: hayır siteyi ben mi yaptım da bilgilendirme entrysi kötü oylanıyor. sonra bu tarz salaklık yapanlara kafam girsin diyince x nesil küfürbaz. yürü be kim tutar...

josef fritzl

güzelim "sapık, sexomanyak, çılgınlar gibi abaza, amınakoduğumunpsikolojikdelileri" avusturya halkından (aslında geçmişte olanlara bakıldığında) beklenilmesi gereken bir olay daha. Ha aklım hala almıyor ve almayacak bir insan evladı nasıl bir psikolojiye girip "ahanda kızım reşit oldu ben buna sürekli kaynayayım" gibi bi akılsızlık
senfonisi yürütebilir.

not:uyarılar için kültürsüz dinazor, Ohrschmerz ve portlemis misir a sıpeyşıl tenx

sevgiliden ayrıldıktan sonraki ilk gün

ayrıldığın sevgiliye bağlı olarak +/- olarak değerlendirilebilecek gündür ama genellikle bazı şeylerin ilk dank! ettiği pislik bi gündür.

filminden etkilenip olu ozanlar dernegi kurmak

(bkz: filmden etkilenip toplu osbir çekmek)

kadında sevdiğini belli eden erkeği sikme güdüsü

anlaşılmaz bir şekilde her aradığını bulduğunda "ask for more" diyen güzide türk kızının "arap yağı bol bulunca götüne sürermiş" felsefesi. anlamak na-mümkün.
not: evet genelledim kurunun yanında yaş yandı bitti kül oldu...

ecayip heyvanlara benziyirsen

son 15 senedir candır canandır en uzak zamanlarda bile en yakın olmayı başarandır.
beşiktaşktır,asgddir,bosch,osmangazi belediyesidir,çaaaaaaaağğğrrııııııdır , past birektir, defansın belkemiğidir,
ama hepsini özetlemek gerekirse lafların çare olmadığı dünyalar güzeli bir insandır,kardeşimdir.

kız istemeye kerhane tatlısıyla giden erkek

"iş,sigara,alkol bilmem ama kızınızı en azından 1 şekilde çok pis mutlu hatta fazla mutluluktan mutsuz edeceğim" demeye çalışan erkektir.

boşaldıktan sonra işemek

bir bayanla ilişki sırasında , ilişkini anınadı süregelen bir durum olursa,bünyelerde hoş olmayacak izler bırakacak hadise

yürürken sigara içen kız

iki işi bir arada yapabilen insan modelidir.
not:hoş karşılanmaz

rapidshare

aylık cüzi bir miktar ve 4096kbps adsl sayesinde can sıkıntısına 1e1 olan site.

sevgililer gununde kerhaneye gitmek

uzun zamandır masturbasyon vesilesiyle kendisiyle sevgili haline gelmiş bunyenin sevdiceğine sevgililer günü hediyesidir.

fm 2008 deki yetenekler

düşük bütçeli bir klübe alınmayacak da olsa
(bkz: miguel veloso)
dmc/mc 5-7miyon euro arası bir değerle alıp 3 sezon sonra 58 milyon euro'ya manuya sattım.

hakan sukur un futbolu birakmasi

futbol camiası kıyamet alametlerinden biri.
diğerleri için (bkz: yıldırım demirörenin iyi transfer yapması) (bkz: aziz yıldırımın r leri söylemesi)

loki

2007 yılında çıkmış rpg oyunu. 4 ayrı classta farklı bölgelerin farklı questleriyle başlayı hepsini bitirmenizle son bulan oyun