bugün

trainspoitting deki mark rentonun sıçmıkladığı o irlandanın en pis tuvaleti kadar olmasada, bir gece pazar yerinin kurulduğu yerdeki tuvalete bir şeyler bırakmışlığımız var.
KüÇüklüğümde eski tip tuvalet vardı. Yanlarda briketten iki ayak yapmışlardı üstü Çimento ile sıvalı. Altta dikdörtgen şeklinde 20*40 cm aÇıklığı olan lağıma direkt bağlı ortada Demir'den iki Çubuk olan bir yere tuvaletimi Çökmüş yaparken Demir Çubuğa bir cardın ( farenin 30-40 cm lik abidi ) tutunduydu. işte orası.
alt.

evet altınıza sıçarsanız çok pis olur.
(bkz: okul tuvaletleri)
yazarların geçmişte zor durumlarda veya gereklilikten dolayı hacetlerini gördüğü pis yerler.

--spoiler--
bir keresinde otobüs yolcuğunda iken büyük abdestim köhne bir benzin istasyonundaki pisuvara yapmak zorunda kalmıştım. bu da güzel bir deneyim oldu.
--spoiler--
su olmayan tuvaletler. nefes almakta zorlanır insan.
şişli etfal tuvaleti. hasta olmayana da bir yatak ayırtacak cinsten.
bir keresinde bizim evin oraya bir lunapark kurulmuştu.Kış gelip kaldırıldığında geriye sadece iğrenç tuvaleti kalmıştı.Oraya bir kere s.çtım ama felaket bir yerdi.Duvarlarında bokla yazılmış yazılar vardı.Her tarafta bok ve sinekler vardı.
30 kusur yaşındayım iş yerinde, okulda ve sokakta sıçtığım görülmemiştir. Hergun sabah 06:30-06:45 arasi sıçarım. 4-5 yıl önce 1000 kişilik bir şantiyede çalışıyorum o gün nasıl olduysa yapamadım şantiyede tuvalete gittim: en sotedeki bölmeyi seçtim içeriden göt çatlama sesleri geliyor o kadar...

- 3 metreden sarılık garanti, kapıya dokunsan ebola, taharet musluğunu sen düşün koku cabası. Aga içeri girdim adam bir sıçmış pringles kutusu gibi bak kurut 11 eksenli cnc'de işlersin amk öyle temiz işçilik görmedim. Hemen mevzi değiştirdim gittim sıçtım.