entry'ler (16)

reem

çok eğlenceli tespitler yapacağına inandığım hoş sohbet bir yazardır. hoş gelmişler efendim

türkiye nin en iyi reklam sloganı

pirelli: kontrolsüz güç güç değildir.

sen şimdi niye ezdin ki bizi

ezdiğin kişinin sana vermesi muhtemel cevaptır.

yürürken çatlaklara basamamak

yürürken çatlaklara bastığımızda başımıza kötü bir iş gelecekmiş gibi hissetmek. için için saçma olduğunu bildiğin halde basmamaya devam edip yanlışlıkla bastığında kendini kötü hissetmek.

osumanu

osman isminin japonca versiyonudur ayrıca benim nick namem dir.

gerdek gecesi diyalogları

çiftlerin az sonra yaşayacakları şeyden bağımsız muhabbet etderken konuyu malum yere bağlamaları.

internette aramayı illaki google dan yapmak

evdeki, işyerindeki, internet kafelerdeki bilgisayarların hemen hemen tümünde giiş sayfasının google olması ve herhangi bir arama yapmak istediğimizde ilk aklımıza google nin gelmesi. nede olsa google her şeyi bulur.

unutulmaz film replikleri

marla damağımdaki küçük çizik. Dilimle oynamasam hemen geçer ama duramıyosun, oynuryosun.

cebindeki son parayı oğluna veren baba

adam gibi adamdır. her halukarda ailesine bakabilen, taşın suyunu çıkaran insanlardır.

6 haziran 2011 mhp diyarbakır mitingi

mhplilerin çok büyük komplolar planladığı ama hayata geçmeden yakalandıkları mitingtir.

kar yağışı

gökyüzünden beyaz renkli kristalimsi buz parçalarının düşmesidir. doğuda yaşayanlar için çile batıdakiler için bir eğlencedir

birinci dünya savaşı

devletlerin çıkarları uğruna milyonlarca masum insanın katledildiği küresel çapta bir savaştır.

sanal alemde sol görüşlülerin hakim olması

sağ görüşlülerin sanal alemi caiz bulmaması.

huzur veren anlar

akarsu sesi dinlemek çok işe yarayabilir...

sözlük formatı

sözlük formatının psikolojik olduğunu düşünüyorum. yazılanların kontrol edildiğini düşünmüyorum. abi o kadar yazı incelenmez la çok zor geliyor.

disko kralı nda akp yalakalığı

akp'nin yerleştirmeye çalıştığı sistemle tüm kanalların ve programların yapmaya mecbur kaldıkları şey.