bugün

entry'ler (126)

yüzü güzel ayağı çirkin kız

dost başa, düşman ayağa bakar. eğer bir kızın ayağına bakıyorsanız, onu kendinize düşman edinmişsinizdir.
404 not found.

anasını avradını siktiğimin çocuğu

ülkenin en az üçte ikisinin hakettiği küfürdür.

neden dolar basmıyoruz amk

(bkz: hilal cebeci)

www uludağsözlük com

5 entry giren herkesin yazar olabildiği sözlük. ekşisözlük gibi uzun sürelerce bekletmiyor ama bence yazar olabilmek için 5 entry çok kısa bir süre. bence bu biraz daha esnetilmeli. zira her yaş türünden farklı zeka seviyelerine sahip herkes, yazar olduktan sonra saçma sapan başlıklar açıyor.

örnek: https://www.uludagsozluk..../k/kar%C4%B1-d%C3%B6vmek/

call of duty için sevglisine zaman ayırmayan lavuk

kız da kızmış ama ya. Terk eden kişiyi çok merak ediyorum.

sözlüğe bir daha gelinse alınacak nickler

Yine "orgeneral" içeren bir nick olurdu ama kuvvetle muhtemel sadece sonundaki numara değişir.

para

ihtiyacım olan şeydir ve cidden az miktarda ihtiyacım var.

düşüncelerime de gelirsek; iyi ki icat edilmiş de, kimin ne mal olduğunu anlayabiliyoruz.

çok takipçisi olan kız kaşar mıdır

hepsi değildir, olanları var ama çoğunlukla olmayanları da artık ayağa düşmüştür.
takipçisi çok olan kız kendini göstermeyi, reklam yapmayı sever. böylece egosunu da tatmin etmiş olur.

amerikada 849 dolara satılan araba

işin ilginç tarafı, aylık 15 dolarlık ödeme imkanı da sağlanmış. alın size bir utanma sebebi daha. bizde olsa bu aracın fiyatı rahat 35-40 bin tl eder.

https://www.cars.com/vehi...etail/737939872/overview/

aniden cinsiyetin değişse ne yaparsın

herkese verirdim. nasılsa toprak olup gidecek bari milleti sevindirelim.
ama tabi işin içinde tecavüze uğrayıp, adının o..spuya çıkması var.

galatasaray sözlük

3 çocuk birleşip sözlük açmışlar. boşverin eğlensin gariplerim. galatasaraylı olmayanı almıyorlar mı acaba ?

edit: evet galatasaraylı olmak gerekiyormuş. ayrıca kayıt için ilk şart olarak belirlenmiş. (Galatasaray Sözlük yazarı olabilmeniz için mutlaka Galatasaraylı olmanız gerekmektedir.)

çorlu kazası araştırma önergesinin reddedilmesi

bunlar 15 temmuzu da araştırmayı reddeden kişiler değil mi ?
ya anlamıyorum. hiç mi bir ülkede birşeyin aydınlatılması istenmez ? kaza olur, üstünü örtelim. darbe girişimi olur, kandırıldık diyelim.
olayların üstüne gidin biraz, neden kaza oldu ? kimlerin ihmali var ? makinistin mi hatası oldu ?
alın size rafa kaldırılacak başka bir konu daha. bu da utancımız olsun, ileride evlatlarımıza torunlarımıza anlatırız.

ben hülya avşar sorularınızı bekliyorum

sana soru sormak isterdim ama şu yazıları yazmak için bastığım klavyenin harflerine yazık.
kendinizi bir süperstar olarak görüyor musunuz ?

sözlüğün en bilgili ve elit yazarları tam liste

dangoz kendini en başa koymuş. lan gerizekalı, senin liste diye uydurduğun şeyde nickimiz olsa ne yazar, olmasa ne yazar. Bu sitede bırak "s h a k t a r v8" ile aynı listeye girmeyi, beraber çiş kuyruğuna bile girmek istemeyen bir sürü insan var.

amcası yaşındaki adamlara yürüyen kız

aklıma "lidya özdemiroğlu ile sevgili olan levent yüksel" geldi nedense. levent yüksel kaç yaşında, kız kaç yaşında dedirtmiştir bana.

merve özbey vs aleyna tilki

merve, 10 tane aleynayı üst üste koyar hepsinin üstünden geçer.

üç isme sahip olmak

(bkz: simge fıstıkoğlu tavukçuoğlu)

der ve kahvemden bir yudum alırım.

pahalı olduğunu düşündüğünüz şeyler

efendilik...
parayla alınan birşey değildir ama çok az insanda bulunur.

pazartesiye bir şey söyle

seni yeneceğim pazartesi. lan martı senin de ağzını burnunu kırarım.

17 yıllık nişanı atan kız sevgili

17 yıl nişan mı olurmuş ? 17 yıl sonunda bu kız gelinlik giyemediyse, bırakın atsın. hatta gelsin benim yüzüme de atsın, hakkıdır.