bugün

Çok fazla hesap değiştiren, gidip gelen birisi olmasam da aklımda olan nicklerdir.

"Lord morcos omorolost poromsos"
(bkz: dolores abernathy) saçımi sariya boyama duşuncelerim de var zaten. Swhswh.
Yine "orgeneral" içeren bir nick olurdu ama kuvvetle muhtemel sadece sonundaki numara değişir.
(bkz: böyle düşüyor mu)
Aslında böyle düşüyor mu güzel nick.

bihter&behlül a.ş. gibi bir şey dolanıyor bugünlerde kafamda.
Peynirlipogaca3.

Yeaa.
disin agriyosa jackie chan.
Parates2.
daha önce nick aldığım platformlarda, forumlarda, sözlüklerde hep bazı kelimelere kendimce anlamlar verirdim yada bir takım düşünceleri olayları duyguları sınırlı harflerle oluşturmak zorunda kaldığım cümlelerin altına saklardım. bu durumda da bir dizi sadece kendimin anladığı mahlasa nicke takma ada sahip oldum.
bir daha sözlüğe gelirsem tek kelime, sade, herkesin bileceği bir nick alacağım.
''petrichor'' olacak. belki kendimi durduramazsam da içinde bu kelimenin geçtiği bir nick bulurum kendime.
eğer o zamana kadar bunu birisi alırsa ''Phosphenes'' ya da bunu içeren bir cümle olur
Açıkçası bende başka kombinasyon kalmadı.
ImRealSlımShady.
Son Stan.
Kamikaze Pilotu.
Bacı kovalayan88.
Bor mühendisi.
kinamiyo takao.
Şato6224.
60 lık fahişe bakire. harun abilik yapıp milleti dolandırcam.
evelallah kimsenin nickinde gözüm yok. tekrardan sözlüğe gelsem yine bu nicki alırdım. yaşasın!
atesin yegeni huseyin.
Puduhepa.
merhametli noyan.
(bkz: dadlu chocuq)
(bkz: teyzesi defterdar olan adam)
(bkz: gecmisi ozledim)
(bkz: troll avcisi)
(bkz: sigara icmiyorum)

nicke bağımlı olmayın. güzel takılın takılmak için takılın. karı kız yada beğeni egonuz olmasın. nick teferruattır.
Bosyapacamsizene.
ivanava kai.
totonoc' un alacağı nik ;

(bkz: atını siken kovboy filmindeki at)
deli veli hamıdi pinti.
(bkz: barzo kutay)
Mızıkacıçocuk.