bugün

entry'ler (21)

erkeklerin hepsi aynı diyen kadın

çok şey görmüş,geçirmiş kadındır. ama hewr şeyin fazlası zarar be kızım .

erkeklerden kızlara tavsiyeler

sigara konusunda baskı yapmayan ...

yaran diyaloglar

derste sürekli hocanın eşyalarıyla uğraşan kız en sonunda . hocanın telf alınca dayanamayan hoca .. Benim şeyime dokunmayın deyince. ooff koptum ama sadece ben kaoptum sınıfta çıt yok derken neyse olayı yanıumdaki elemanlar çaktı.onlarla beraber koptuk derken hoca bizde baktı ve (nihayet anladı mal)döndü kıza. arkadaşlar benim özel eşyalarıma felan dokunmayın..(artık anlamayanlarda anladı nihayet)

ben maymundan geldim diyen insan

nereye neye doğru gidiyon kardeş diyesim kişi.

ne oluyorsa garibana oluyor

bu ülkede fakirsen öl diyolar ama herkes çabalıyor. hade bakim nereye kadar yaşayacağız.

köylülerin kötü koktukları gerçeği

vaybe köylü olmak utanç vericiymiş dediğine göre:namaz kılıyolarmış köylüler olurmu kardeşim böle.ha bide kokuyolarmış.ulan din denen bişi yok sende anlaşılan hade onuda geçtim insanlık yok sende.hade bunları komple geçtim lan ibnetor günde beş vakit abdest alan kişi nasıl kokabilir lan bunu düşünecek kadarda mı kafan, çalışmıyo.yemiş olduğun sebze, meyveler nasıl önüne geliyor sanıyorsun, işte o beğenmediğin kişiler sayesindegeliyr.ha halen söylediğinin arkasındaysan yeme o sebze meyveleri acından öl.aslında öle birşey yaptırmak lazım sana.bir söz vardı yanlış hatırlamıyosam,ama tamda bu başlığı atana da çuk diye oturur hani.'insanları tanıdıkça hayvanları sevmeye başladım'.ha bu yazıda bir at arabasının arkasında yazıyordu.

öğretmenlerin bıktıran lafları

siliyorum tahtayı arkadaşlar,bitirdiniz değilmi. amk görmüyon mu yazdığımızı ne sorup duruyorsun,anlama problemin mi var.

yaran olaylar

lise 1 de kimya sınavındayım. bütün soruları yapmışım, sadece bir elementin okunuşunu yapamadım unutmuşum. ulan bu defa 100 alcam diyodum kopya çekeyim bari dedim. arkadaşa sordum xe nasıl okunuyolan mal halen aklıma gelmiyo,ne dediyse artık yaptım ve sınav açıklandı 98 almışım. üzerine bide hoca olum bütün hepsini yapmışında en basitinimi yapamadın dedi.sınıf durumu biliyor tabi. hoca bütün sınıfı susturdu ve durumu öğrendi.
öğrenmez olaydı bide hocayla koptular bütün sınıf.

güneş doğdu akşam oldu

güneşin doğuşunuda, batışınıda kaçırmak istemeyenş huzuru böyle bulanlar.akşamı böyle tasvir etmek en doğrusu.

kolejden ayrılıp devlet okuluna gitmek

(bkz: mercedesten inip eşşeğe binmek)

teveccühlerinize layık olmaya çalışıyorum

karşıdakinin övgüsüne layık olmaya çalıştığını söyleme şekli.

yazılan entryi göndermek için 12 yi bekleyen yazar

uykusuzluktan gözlerimin, kan çanagına dönmesimi yoksa bu haldeyken yatamamakmı daha kötü.

anlatmaliymismeger

anlatmalıymış meger kendisini bana
tanıyamamışım kendısını
yaşamışım denizinde en güzel yıllarımı
ama tanıyamamışım ne yazikki seni
anladıgımı sanmışım lakın anlayamamışım seni
şimdi sorsalar ne derdin diye onu gördügünde
oturur haftalarca aylarca dinlerdim kendisini
hayatta yapmak istediklerini yaptıklarını yapamadıklarını
dinlerdim şimdi bütün benliğimle
kendim için onun için onun için
yaşamak için dinlerdim onu.

insanın kendisine sorduğu sorular

lan sınavlar başladı ne işin var senın burda dıyorum ama duymuyorum.
çakmagımı gene kım aldı bu defa bulursam napacagımı ...

fakirlik yüzünden sevgilisinden vazgeçen adam

ayrılacağını bildiği halde genede şansını deneyin çaresiz kişidir.

ben bu yazıyı kendime yazdım

asla ama asla vazgeçme.sadece iste umutla mutlulukla iste.isteki olamayacagını düşündüğün şeyler bak nasıl oluyo.

sınav sorularına verilen yaran cevaplar

dersde sorulari yarisina kadar yapip devami siz yaparsiniz denn hocanin sinavinda

butun sinav kagitlarindada devamini siz getirirsiniz diyen ogrencilere helal be

hoca cildiracakti neredeyse.

kızların uyandıkları zaman yaptıkları ilk iş

eger erkek arkadasi yoksa o makyaj kontruludur herhalde.

uyandıktan sonra yapılan ilk iş

alarmi kapatmak ardindan cay sigara muhtesem bence.

mini etek giyen sevgilisini döven erkek

kizcagizi dovmenin bi anlami yoktur.erkek sucludur bunda. eger mini etek giymesini istemiyosa bunu belirtmesi lazim.yok efendim eger kizla tanistigi zamanlarda kiz acik secik giyiniyosa zaten erkegin bi bok deme luksu yoktur sus ve izle dayak mayak hic bir seyi degistirmez.oldumu simdi bi kiz daha gitti elden.