bugün

entry'ler (106)

illuminati kurbanları

(bkz: john fitzgerald kennedy)

galatasaray ligden düşmemek için şike yaptı mı

görsel

sözlükçülerin ağzına en çok aldıkları aletler

(bkz: kamaşullah)*

cem özer in teröre karşı bulduğu çözüm

öyle dahiyane bir çözüm değildir. bildiğimiz özerklik, yıllardır söylenen şey. özerkliğin verilmesini toprak vermek olarak algılayan kafalara da saygı duymak lazım bu denli güzelleştikleri için. zamanında kürtlere özerklik vermiş olsaydık daha az kanın döküldüğü bir ülke olurduk ama nerdeee bunu anlayacak, kavrayacak zeka. insanlar hala özerkliğin bölünme olduğunu sanıyorlar bunlara ne anlatabilirsin ki? hiç olmazsa dünyadaki özerk bölgeleri bi araştırın.

adam kendi kendini yönetmek, bize yük olmamak istiyor bizimkiler hala ankara merkezli çalıştırıyorlar kafaları. bunlar mustafa filmine de kıyameti koparmışlardı. kolay değil, belli bir ezberleri var, onun dışındaki bütün öğretilere kapalılar. farklı bir düşünce gördüklerinde onu anlamak yerine yok etmek yoluna gidiyorlar. bu, despotizmden yana açık bir tavırdır. insani de değildir.

rasim ozan kütahyalı

bu adamı susturmanın iki yolu var:

1. şiddet uygulayarak susturmak (ki şiddete karşıyız)
2. bu adam bağırdığında ondan daha fazla bağırmak.

4 ağustos 2011 gs tesislerindeki polis araması

şike soruşturmasını yürüten savcının neyin peşinde olduğunu, hangi ifadelerin ardından bu aramaya karar verdiğini bilmiyoruz ama bence fenerbahçelileri sakinleştirme babında faydalı olmuştur bu arama. ha ne olur? aziz yıldırım ve saz arkadaşları sedat peker, mecnun odyakmaz, şekip mosturoğlu yakayı kurtaramazlar öyle kolay kolay.

unutmayalım ki bu şike soruşturmasının dayandığı yer giresunspor'dur, osman çırak'ın başkanlığının çeşitli mafyatik organizasyonlarla engellenmesidir. bu ağ çözülecektir hiç öyle zıplamaya, bu iş galatasaray'a da sıçradı diye el ovuşturmaya gerek yok. bunlar bayramlarda şeker alan çocukların sevinç gösterilerine benziyor.

4 ağustos 2011 gs tesislerindeki polis araması

bu arama ardından galatasaray taraftarı 10 temmuz 2011 fenerbahçe taraftar yürüyüşü gibi bir yürüyüş düzenlemeyecektir, hazırlık maçlarında maske takarak sahalara atlamayacaktır, rezil görüntüler vermeyecektir.

şikesaray

görsel

bülent ersoy un sevgilisi

mahsun kırmızıgül gibi gömleğinin yakasından iki düğme açan 22 yaşında karayağız bir delikanlıdır.

bu da haberi : http://www.cnnturk.com/20...lendi/625098.0/index.html

aziz yıldırım ın bursa ya ibne demesi

enteresan bir söylem. bir başkan kalkıyor ve bir kulübe ibne diyor. hadi sokaktaki vatandaş dese neyse, bir kulüp yöneticisinden böyle bir söz çıkması ilginç.

vatan şaşmaz

nurşen kocayaş ile new york'ta evlenmiş.

fenerbahçe nin futbolu kirlettiği gerçeği

fenerbahçe ile alakası olmayan, sadece aziz yıldırım ile alakası olan gerçektir. hem zaten boğaz köprüsünde teneke çalıp "aziz başkan bizi bırakma" diye sloganlar atanlar da baltın vondırırs taraftarlarıydı.

polislerin gs ye çay içmeye gitmesi

ramazan ayında yapılmış en sikimsonik esprilerden biri.

çok eşliliğe inanmıyorsan müslüman değilsindir

berna laçin'i bir anda dumura uğratan sibel üresin beyanatı. bana ne bana ne ben oynamıyorum işte ona karşıyım buna karşıyım demeye hiç gerek yok, islam'da çok eşliliğe izin çıkmış mı çıkmamış mı buna bakmak lazım, araştırarak, öğrenerek, inanılan dinin neye izin verdiği neye izin vermediğini bilerek konuşmak lazım, zekeriya beyaz'ın ağzına bakmamak lazım. "islam çok eşliliğe izin vermiş, o halde yarın benim eşim kuma getirebilir" endişesi taşıyan bir kadın zaten sağlıklı bir evlilik yapmamıştır, korkusu ondandır.

türk kızının tanışma teklifine verdiği cevaplar

hıh gerizakaalı.

10 tl lik ayakkabı

hangar'da bulunabilecek ayakkabıdır.

bütün hayatını zengin bir koca bulmaya adayan kız

(bkz: kurnaz tilki)*

düşerken akıldan geçenler

şaka maka gidiyorum lan.

7500 tl lik ayakkabı alan beyne sahip kadın

beyinsel anlamda 3 yaşındaki bir çocuktan farkı yoktur.

şike bağlantılarını tespit ettik

fifa'dan gelen açıklama.
http://sporsitesi.aktifha...news_detail.php?id=221327

e günaydın yani.