bugün

kahramanmaraşlı abdullah'ın kısaltmasıdır efendim.
ahirette gö.e girmesi kuvvetle muhtemel bir fıkranın esprisidir kendisi.
aslında ismi seyfullah tır. soya çekim söz konusudur.akrabadır *
takım taklavatı kendi boyunu geçen insanlar için kullanılan bir tür takma addır
erkek cinsel organina verilen takma isim.
(bkz: penis)
mahrem yerine dovme yaptiran askerle bunun nedenini soran komutani arasinda gecen fikranin adi. (bkz: ayip)
arkadaşın bize bu fıkrayı anlattığı gün yolda gördüğümüz chp arabasının sürmeli kapısı açılınca "kahramanmaraslı abdullah" a benzer bir özellik taşıdığını farketmemiz yarmış bir tesadüftür.
lise yıllarında aşırı dozda rauf almış hissiyatın dejenerasyondur.
(bkz: Hey maşallah)
aslı kahramanmaraşlı şoför abdullah'ın kısaltmasıdır.
ereksiyon durumunda ikiz kenar üçgen vaziyeti alan insana denir.
penis, pipi, çok afedersiniz sik, dalga vesaire gibi isimler yetmeyince terbiyesizliğin sınırında allah ı bile bu bok muhabetlerine alet ederler. pis, lanet bir kelimedir.
kahraman maraşlı abdullah ın kısaltmasıdır.
edit:ayılamamış olmanın verdiği etkisi sanırım. direk hiçbişi okumadan yazmışım. beni yok sayın.
yazmamışım gibi davranın.gülün bana, avanak diyin. senin gibileri taksimde sallandırmalı diyin.
bu hata ile yaşamama izin vermeyin. atın beni denizlere.
abdullah abinin aletindeki dövmenin ereksiyon olmadan önceki okunan şeklidir.*
yüce pipi.
(bkz: kasıktan dize kadar)
nedense hakkında 17 entry girilmesine rağmen kimsenin zahmet edip de anlatmadığı fıkradır. efenim şöyleki;

--spoiler--
bir gün biri hamama gider. burada bu adamı tellağın biri keseler. bu keseleme işlemi sırasında adam, tellağın peştemalinin altından s.kini görür. üzerinde "kamaşullah" yazan bir dövme vardır. adam "lan acaba ne demek bu" diye merak eder tüm gün, en sonunda dayanamaz gelir tellağa sorar "ne demek bu kamaşullah" diye.

tellak da der ki, "aslında orada 'kahramanmaraşlı şoför abdullah' yazıyor".
--spoiler--
avuç içinden dirseğe kadar boy vermiş çük.
zamanında kanald haberde duymuştum bu kelimeyi. saddam'ın kamaşullah füzeleri diyordu spiker bayan.
Kötü bir fıkra. Komik olmadığı gibi dini hassasite zarar veren bir fıkra.
en büyük erkek cinsel organı.

(bkz: çük)
(bkz: pipi)
(bkz: sik)
(bkz: yarrak)
(bkz: kalafat)
(bkz: kamaşullah)
maraşlıdır, destansıdır.
biz türklerin küçük şeylere tahamülü yok illa abartacağız avrupada 14,11 cm çıktı daha ne abartıpda k. maşullah diyorsun? küçük işte, gurur meselesi yapmanın anlamı yok. türk erkeklerinden kime sorarsan 19-20 cm aq. atma recep.
ibret vesikası.
koreli kızların kukularına verdikleri isimdir.