entry'ler (45)

deterjan reklamları

Gördüğüm en saçma reklamlar deterjan reklamlarına ait. Kanal Değiştirme sebebi

bir kadın olarak türkiyede yerim yokmuş gibi

Kadınlar Türkiye'de ne tam olarak kadınlar ne de tam olarak özgür. Bu Başlıkta 'gibi' fazla kelime oluyor yani.

fındık toplama

lord voldemort geri dönmüş denildiğinde Oluşan korku ile eş değer fındık toplamak. Korkulu rüya.

milli kondom markamız için isim önermeleri

Çüklük.

kocaeli üniversitesi

ders seçim zamanları kendinden nefret ettiren üniversite.

en kolay dayak yeme yolları

welcome to fight club.

yazarlar başbakan olsa çılgın projeleri

Katliam.

star wars episode iii revenge of the sith

serinin en güzel filmidir.

yazarların gördükleri en güzel kızı gördükleri yer

ayna.

şaka şaka

ben bilmem eşim bilir

insanların ne derece çığırdan çıktığını Gösteren yarışma.

yaşamdan soyutlanmak

Var olanı hiçe saymaktır. Buharlaşmaktır.

sözlük yazarlarının itirafları

Kafamı giyotinin altına koyup kendi ipimi kendim bırakmak istiyorum. Aşırı kızgınım şu an kendime.

hoşlanılan kişiye söylenilen saçma şeyler

Genelde konuşma sırasındaki heyecanın verdiği aptallıkla Söylenen şeylerdir. Üzerine düşünülmeden Fütursuzca söylenir. Sonradan adamı pişman eder. Örneğin ' seninle konuşurken kendimi koala gibi hissediyorum böyle konuşmaya sıkıcı sarılıyorum' gibi.

en güzel anime ostleri

Shiki soundtracklarını tek geçerim.

naruto

Filler diye bir anime yapmışlar arada naruto diye birini gösteriyorlar.

parkta yiyişen çifti dikizlemek

Bir başka ata sporumuzdur.

küçükken yapılan piçlikler

Eve gelen yaşıtım çocukları koltuk arkasında sıkıştırıp pantolonlarını çıkartıp kendim giymem.

türkiye gelişmemekte olan bir ülkedir

Yıllarca Gelişmekte olan bir ülkeyiz diye kandırılmıştır ki insanlar Gelişmekte olduklarını sansınlar. Gelişiyorsa da çok mikro şekilde ilerleyiş vardır. Gelişemiyoruz çünkü ülkecek televizyon bağımlısıyız. Aptal reklamların,dizilerin,yarışmaların müptelasıyız. Saçma sapan filmlerin Kitapların virüs gibi Girdiği beyinlerimiz artık düşünemez bir hal aldı. Genel olarak artık göremiyoruz birçok şeyi. Teknolojinin ilerlediği şu Çağda insanlık aptallık seviyesinde sürünüyor. Biz hala gelişiyoruz sanalım bizim yerimize Düşünen başkaları var çünkü. Sanal gerçekliğimizde klavye başında kahramanlığımıza geri Dönelim biz gelişiyoruz çünkü.

girişi güzel olan şarkılar

Muse- the handler.

kitap okuyan kızların kezban olması

önce yazarların adını doğru yazalım sonra yorum yapalım. Dikkat çekmek isteyen bir bir kişinin açtığı bir başlıktır sadece hiçbir mantıklı yanı da yoktur.