bugün

entry'ler (18)

en sevilen içki

bira iyidir.

otobüste said nursi nin kitabını okuyan liseli

10 yıl sonra bir yerlerde müdür olacak kişidir.

ninjaların yıldız atması

japoncada shiruken olarak adlandırılan bu yıldızların aslında kişiye saplanarak öldürme olasılığı çok düşüktür. bundan dolayı zamanında ninjalar uçlarına zehir sürer, yıldız kişinin derisini yırttığında zehir sayesinde kişiyi felç etmesine neden olur, ancak zamanın ninja filmlerinde yıldızların çoğu cörk diye adamın vücuduna girmekte.

iddaa da 5 te 0 yapmak

benim yaşadığıma göre güzel bi durumdur. toplamda 13 maçlık 2 kupon yapmıştım. maçların hepsi yatmıştı.

justin bieber in urfalı olması

öyle bir şey olsaydı çoktan keleş mermilerine boğulurdu herhalde. sadece saçım uzun diye bana o kadar laf etti akrabalar. bunu görse hepsi cinnet geçirir.

cin

tonikle iyi gider.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

büyü de baban sana
büyü de büyü
büyüyüp de on yedine
geldiğinde baban sana
idamlar alacak.

grup yorum/büyü

derste öğrenci dövmek

geçen sene dersanede bir arka sıradaki elemana uyguladığım müthiş atraksiyon. haketmişti yalnız.

23

efsanevi basketbol oyuncusu michael jordan' ın numarası. chicago bulls' ta ve formasını giymediği halde miami heat' te bu numarayı emekli etmiştir.

aylık 7 bin lira maaş alan solcu

emek sömürüsüne girmediği sürece ideolojisiyle çelişmeyen kişidir.

en şerefsiz arkadaş türü

laf taşıyan, sigara saklayan, yeni bir ortama girince havalara bürünen, söz verip tutmayan, bir an önce kurtulunması gereken insan türü.

sözlük yazarlarından aforizmalar

38 buçuk derece ateşle kıvranıyorken, şimdi gerçekten ateşli bir devrimciyim diyerek saçmalayabilmektir sosyalist olmak.

meshuggah

her dinlediğimde içimde bir şiddet duygusu uyandıran muhteşem bir math metal grubu. yeni albümleri koloss paylaşım sitelerine düşmüştür. dinlemeden önce etrafınızdaki insanları bir kaza olmaması için yanınızdan uzaklaştırmanızı tavsiye ederim.

iron maiden

gece vakti yolda yürürken fear of the dark gibi dinlenilmesi farz olunmuş şarkıyı besteleyen gruptur.

laik bir ülkede cami diken zihniyet

bir yerleşimde insanların ibadet ihtiyaçlarına yetecek kadar cami yoksa, o yerleşimde cami yapılması laik devletin ödevlerindendir, ayrıca gerekli olduğu takdirde sinagog ve kiliseler de yapılmalıdır.

iktisat

beni uluslararası ticaret bölümünden soğutup, haftaya sınava girmeme neden olan derslerden biri. bu arada yeter artık üçüncü girişim olacak.

hocanın ağzından çıkan her şeyi not eden tip

hoca derse girdiğinde ödev varsa hocam ödev var diye bağıran tiptir.

pkk terör örgütünün sol görüşlü olması

bu önerme ile solu köşeye sıkıştırma amacın saçmadır. bu ülke içinde hizbullah muhafazakar sağ, devlet adına çalışan kontrgerilla da milliyetçi sağ adına terör faaliyetlerine girişmiştir.