entry'ler (6)

babayla girilen komik diyaloglar

-Sana odanı topla demedim mi!
-Baba işten geldim çok yorgunum
-Ben nerden geldim yarram ?

vücudunuzda hissettiğiniz en büyük acı

Bir kış günü maddi durumumuz iyi olmadığı için bot yerine dandik bir ayakkabı giymem sonucu buzda kayıp sert bir şekilde düşmem. Kolumu kırmam. Anten birinin gelip beni kırık kolumdan tutup kaldırması sonucu kolumun kötüye gitmesi ve maddi durumumuz iyi olmadığından doktora gidememem. sağ kolumun 6 ay bezlere sarılı kalması, benim 6 ay boyunca sol elimle yazı yazmam ve kolun yanlış kaynaması. Bu sefer doktora gitmemiz. Doktorun sakinleştirici için para istemesi. Yine maddi durumumuz iyi olmadığından sakinleştirici alamamamız ve doktorun kolumu masaya vurarak kırması ve benim bayılmam. Yeşil kartımız olduğu için alçı için ücret alınmaması. Ve benim bir 6 ay daha sol elimle yazı yazmam. Buraya kadar olumsuzdu. Liseye geçince yazarken sağ elim yorulunca, sol elimle yazmaya devam etmem sonucu okulda dahi ünvanı almak ve okul müdürünün matematik öğretmeni olmasından dolayı beni Kazakistandaki matematik olimpiyatlarına hazırlaması ve benim 2. nci olmam. Bu entriyi yazarkende sağ elimle başladım sol elimle bitirdim.

ayna karşısında fotoğraf çektiren erkek

Vücut 6 ayda yapılır. Zeka ise 60 ayda. Kimide 600 ayda zor yapar.

okunmak istenen ve okunan bölüm

Uzay mühendisliği-Su ürünleri mühendisliği yakın aslında.

barış manço gibi vasat bi şarkıcıyı her sene anmak

Ntv sporda bile bazen Barış Mançonun adı geçiyor. Şehit haberlerini bile kısacık aktarıp konuyu kapatan adamlar Barış Mançoyu başlı başına bir ekol olarak gördükleri için saygılı bir şekilde adını zikrediyorlar.

arkadaşının dondurmasını aldı 13 yıl hapis yedi

dondurmaaaaaaaaa(ne diziydi be geceleri altıma sıçardım.)