entry'ler (56)

tecavüzcünün hadım edilmesi

iranda mı yaşıyoruz. nerde kaldı medeni ceza kanunu.

mersin 75 yıl anadolu öğretmen lisesi

öyle bir yerdeydi ki öğrencilerin kimisi mersin merkezden, kimisi tarsus ilçesinden kimisi de okulun hemen arka tarfında bulunan öğrenci yurdundan gelirdi. ama her seferinde yatılı öğrenciler iki adım ötede bulunmasına rağmen geç kalırdı. bir tane kalırmatik gözlük takan cüsseli müdürü ve elinden cep telefonunu hiç düşürmeyen müdür mavini vardı. bazı öğretmenleri artık o okulun demirbaşı olmuştur.

bak şu duvara

japonyadaki yarışmanın kopyası.

en çok küfür edilen elektronik cihaz

bence televizyon kumandası. bazen o kadar deli eder ki insanı, televizyonun dibine kadar girersin yine almaz. acaba pili mi zayıflamış diyerek 2 kilometre ötedeki markete gidip pil alırsın yine çalışmaz, deli olursun. ama şimdi öğrendim. çalışmadığı zaman kafama vuruyorum kumandayı hemen çalışıyor.

rüyada boşalma

rüyalanmak diye de tabir edilir.

saçma sapan önermeler

''kızlar kendinden hoşlanan erkeği anlar''
ve ''ben yalan söyleyeni gözünden anlarım''
''sen askerde çok dayak yersin''
''kızlar kendini güldüren erkeklerden hoşlanırlar'' önermeleri.

cimri sevgili

o değil de sırf sevgilisine birşey ısmarlamamak için oruç tutan ve o günü oruçlu geçiren tiptir.

sevgili ile diyaloglar

kız: beni seviyor musun aşkım?
erkek: evet
kız: ne kadar?
erkek: çooook
kız: yalancı!
veya bazen de erkek saçmalar
erkek: beni özledin mi?
kız: evet
erkek: ııı şey o zaman...ne kadar?(bak şimdi konuyu nereye getirmeye çalışıyor köfte horrrr)

trt 6

çok güzel bir açılım. insanlar bölücü roj tv yi izleyeceğine devlet kanalını izlemiş olur.

paraşüt açılmayınca söylenen şarkılar

(bkz: paraşüt açılımı)

sosyal demokrat

(bkz: pierre)

yeşil komünist

(bkz: pierre)

cıldırtan muhabbetler

+nerelisin?
-adana
+içinden mi?
-evet
+benim de adanalı bir arkadaşım vardı merkezde, adı hasan çalışkan, tanıyon mu?*
-????

çıldırtan sorular

adım ne demiştin?

yatılı misafirlikte başa gelebilecek terslikler

alaturka tuvalete alışmış birinin misafir olarak kaldığı evde klozete sıçmaya çalışması ve bunu yaparken şekilden şekile girmesi.

samsat

adıyamanın yerel müzisyenleriyle* meşhur güzel ilçesi.

warren buffet

amerikalı olmasının verdiği dezavantaja rağmen piyasa kurdu ve yatırım alanında eli öpülesi dahi....

beren saat

bir sezondur insanların behlül rolündeki kıvanç tatlıtuğ'la sevişmesini beklediği, ve merakla takip edilen aşk-ı memnu isimli dizinin oyuncusu.

mezuniyettenegiysemacaba

nickiyle kırıp geçiren 6. nesil çaylak hoşgelmiştir. dört gözle bekliyoruz.

ilkokuldaki müzik sınavları

bizde flüt çalma bile yoktu. sadece sırayla kalkıp şarkı söylerdik.