bugün

sürülmesi zahmetli bir çeşit göz kalemi.
1. göz kalemi
2. göz kalemi ile göz altlarına bişiler çekmek. (line eye değil)
göz kaleminden daha sıvı bir yapıya sahip olup kalemden diğer bir farkı da fırçayla kullanılması ile düzgün bir çekişin sağlanmasıdır.ojeye benzer bir şekli vardır.
kadınlara en çok yakışan makyaj malzemesi olmakla birlikte, sürmesi baya bir uğraştırır.
her disinin hakkini vererek kullanamadigi ve sonucunda paylacoya donduren alet. ozel gunlerde falan kullanilir, ota boka surulmez oyle. kendinize gelin, varoslasmayin.
sürmesi zor olan makyaj malzemesi. yeşil rengi tercihimizdir.
asla sürme nin yerini tutamayan göz boyası. zira sürülmesi çok zor, gözde kalma süresi de çok az. ayrıca eyeliner denilen zımbırtıyı bulaştırmadan sürmek için güzellik uzmanı falan olmak gerekiyor sanırım. bir kere kesinlikle tekniğini öğrenmek gerekiyor, öyle göz kalemi gibi sürülmesi kolay değil. sonra bir de bulaştırmadan sürmek gerekiyor ki yapılan makyaj bozulmasın. he bir de gözü çıkarmadan uygulanmalı, "illa türkan şoray gibi gözlerim olacak" diyerek gözleri ziyan etmenın bir manası yok kanımca.
kadına şüphesiz en çok yakışan makyaj malzemesi.
sürmesi için çok fazla pratik yapılması gereken ama güzel sürülünce de, gözlerin adeta "ben burdayım" dediği makyaj malzemesi.

simetrik şekilde, bulaştırmadan sürebilmek önemlidir. elinizin titrememesi gerekir sürerken. böyle anlatması iyi de uygulaması zor işte. hiç beceremeyenler önce siyah kalemle deneyip onun üstünden geçebilirler.

şu uygulamalar çok hoşuma gitti:

görsel
görsel
görsel
görsel
genelde sıvı olan , fırçayla sürülen bir çeşit göz kalemidir. her ne kadar fırçasız , kalem tarzı olanları varsa da isenen etkiyi verememektedir.
[null http://naturalenhancement...ner_Full.12185449_std.jpg]
iyi markaların eyelinerlarının fiyatları yüksek olsada kalite ve kullanım açısından harika olan makyaj malzemesi. Kalem gibi akmadığı için ve kalemden çok daha güzel ve sade durduğu için tercih edilme sebebidir fakat sürme tekniği çok önemlidir. Kötü bir sürüş ile insanı maymuna çevirebilir.
hayatında makyaja çok fazla yer vermeyen insanların bulaşmaması gereken hadise.
bugün alayım dedim, geçen ayki "ilk defa kırmızı ruj satın alma" muhabbetinden beni hatırlayan satıcı arkadaş "istiyorsanız kalın uçlusunu önereyim, ama onu da fırçayla süremeyebilirsiniz" dedi. zaten de pahalıydı bıraktım. hıh. ama bir gün alacağım!
aşk-ı memnu'da matmazel sayesinde yeniden ünlenen sol gözünüze sürdüğünüzle sağ gözünüzdekinin aynı olmasının neredeyse imkansız olduğu makyaj malzemesidir.
(bkz: eyeliner)
sürmesi büyük sanattır, sabır ister. elinin biraz titremesi her şeyi mahfedebilir.
manyak birşeydir.
sürebilenler sürer. süremeyenler kalem çekip fırçayla dağıtır. nihayetinde aynı görüntü oluşur.

ek olarak gözleri korkunç gösterir. ayrıca abartı durur.

ayrıca (bkz: makyaj güzelleri)
eğer kullanmasını bilmiyorsanız harcayacağınız eforu derslerinize ayırın derim ben. 4.00 ortalama yaparsınız.
en kolay jel olanları uygulanmaktadır. mac cosmeticsten temin edilebilir.
diğer makyaj malzemelerini gölgede bırakır.vazgeçilmezdir.carmina markasını kullanmanız tavsiyemdir.
kadınca yaşam dergisi entryleri şeysi sanki, tamam işte iyi sürülür güzel gösterir.
(bkz: tamam burda kestik)* *
ustalaşması çok pratik isteyen, kızlar arasında ben süremiyorum ya nasıl yapıyorsun gibi muhabbetlere neden olan, olmadan olmaz şeysi.
aliye: çocuklarım olmadan asla.
ykobo: eyeliner'ım olmadan asla!
üst kirpik dibine sürülür ancak sürmek emek ister. bir kadını vezir de edebilir rezil de.
alıştıktan sonra oldukça kolay sürülür. yalnız birazcık paraya kıyıp marka bir şey almak gerekir bence. kalem tarzı eyeliner lar hadi neyse de, daha sulu olanların göze kaçma riski fazldır. ve gözünüze oldukça zarar verebilir. kalite konusunda bayanların ödün vermemesi gerektiği makyaj malzemesidir.
kredi kartı yardımıyla kolayca sürülebiliyor-muş gibi görünüyor. http://www.videojug.com/f...-to-apply-liquid-eyeliner