bugün

bu mantıkla bakılacak olursa, google'dan arama yapan büyük bir kitle yalnızca iyiye ulaşabilecektir. kötüyü ortadan kaldırmek, hem de bunu internet gibi bir ortamda istemek gerçeklik dışıdır.
sözde atatürk'ün yolundan gittiğini idda eden geri kafalı deve kuşlarının son bombasıdır.

edit: eksileyen arkadaşı melih gökçek bıyığı bırakıp öpmek istiyorum.
yakında "atatürk'e hakaret gerekçesiyle internet erişimi kapanmıştır." diye bir şey okursak açmaya çalıştığımız sayfalarda şaşırmayacağım. bilgisayarları da satarız artık, paraya döner bari.

hesap makinesi neyimize yetmiyor.

acil tanımlı edit: daha saçmasını görene kadar, en saçma taleptir. bir önceki youtube idi.
şimdi google'a girelim

pek ingilizce bilmeye gerek yok, 2 kelimeyi cümle filan kurmadan yazalım.

fascism ve turks.

127 bin sonuç var.

bu sonuçlar arasında amerikan, yunan, italyan, fıransız, hırvat gibi bir çok ülke uzantılarını görüyorum.

alın silahları, toplayın mermileri, savaşa gidiyoruz!

bu mudur atatürkçü düşünce?

komik olma.
atatürkçü düşünce derneği'nin de batırmış olduğu gerçeğini gözler önüne serdiğinden ötürü, google'ın kapatılma ihtimalinden daha düşündürücü olan taleptir.

atatürkçü düşünce derneği? ben görürdüm hep böyle. modern, çağdaş falan? akp'nin saçmasapan engellemelerine, kısıtlamalarına şak diye cevap veren? o atatürkçüler mi google'ın kapatılmasını talep ediyorlarmış?
atatürk'ümüz sizin gibi atatürk'ün düşüncelerini temsil ettiğini iddia eden bir derneği görseydi neler derdi acaba ?

lütfen insanları bari atatürk'ten soğutmayın. isminizden utanın hiç olmazsa ! statükocu ve darbeci zihniyetin atatürk'ü nasıl istismar ettiğinin canlı bir örneğidir bu!

iğreniyorum bu zihniyetten...

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
uğraşacak bir şey bulamayan add tarafından yapılan atraksiyon.

keşke daha güzel şeylerle uğraşsalar. yasakçı zihniyetlerinin internete de sirayet ettiğini görmekten mutluluk duyuyorum. beni haksız çıkarmadılar.

add olmasa memleketin hali nice olur? allah korusun.
(bkz: ali sami nin yetersiz kaldığı anlar)
(bkz: google kapansa olabilecekler)
add dava açmaya niyetlenmese muhtemelen kimsenin haberi olmayacaktı malum siteden. tanıtımını yapmış oldular dava ile. peki şimdi adamın teki yazdı diye neden google elden gidiyor onu anlamadım. ne olur her gün içinizde kavga edin, tartışın, gündelik hayata bulaşmayınız sevgili add'liler.
(bkz: add de s ke sürülcek akıl olmaması)
http://sites.google.com/s...nagrisi/Home/gerzek-kemal
abuk subuk hareketleri önleyebilme potansiyeli açısından, öncelikle gece uyurken açıkta kalan bölümlerini kapatmaları talep edilen bir kısım zat ı muhteremin bu ne lan böyle nidalarıyla karşılanan talebidir bu.
(bkz: google a erisimin engellenmesi)
bu mantıkla bütün arama motorlarının kapatılması gerekir. hatta adres çubuğuna bile erişim engellenmelidir. zira her an birisi oraya söz konusu hakaret içeren sitelerden birinin adını yazabilir.
(bkz: kemalizm i aşamamanın acizliği)
komiktir.herkes her düşündüğünü söylerse olabilecek saçmalıklara örnektir. add nin google reklamı yapması bir de bu varmış. *
at gözlüğüyle düşünen insanların talebi. illa ki hakaret arayacaksa pekala yahoo, msn search, ask, lycos gibi arama motorlarını da çalıştırabilir. her bir arama motoruna ayrı ayrı dava açılmalı. hatta dava direk türk telekom ve quiknete açılmalı. malum kendileri aracı kurum niteliğinde.
dış dünya ile iletişimi kesip hatta türkiye ile bile iletişimi kesip şöyle kimsenin erişemeyeceği, yol geçmez küçük bir kemalist kasabasında yaşamak isteyenlerin talebidir.
bu zihniyetin halan uydu antenlerini yasaklatmak için neden dava açmadığını merak ediyor. e abicim onlarda da dış dünya var roj tv var, bbc var, cnn var...var da var...hadi göreyim sizi aslanlar !
senelerdir söylediğim bir olayı kanıtlayan olay.

atatürkçü düşünce derneğinin atatürk ile uzaktan yakından alakası yoktur kardeşim anlayın bunu artık. atatürk ün ismini kullanmak, kendi sapkın ideolojilerini sanki atatürkçülükmüş gibi yaymaya çalışmaktan başka fonksiyonu olmayan bir dernek zaten.

baştan atatürk ün ismi ile bir dernek kurulmasına izin verilmesi hatadır.

al birinin adında bir dernek ondan sonra canın ne istiyorsa onun düşünceleri bu diye söyle. güzel iş valla .
"bu milletin adam olmasına daha çoook zaman var, bari kendilerini bilene kadar onları ben idare edeyim" diye düşünen atatürk'ün hala ne kadar haklı olduğunu ispat eden talep.
ülkecek saçmalamakta üzerimize olmadiğinin göstergesidir. iktidara bizi iran yapmak istiyor diye yaftalanan zihniyetlerin maskesinin düşüş resmidir.
ki bugün google iranda yasak ise bu yasağin türkiyedede olmasini isteyen kesim Tryi iranlaştirmak istiyordur.
ki bu yasak geldikten sonra gözler Add ye değil hükümete dikilecektir.
(bkz: çirkin çamur atma taktikleri 1)*
(bkz: iranmi oluyoz lan yoksa)
(bkz: başkasının suçunu internetin çekmesi)
devletin, sevmediği adamların evlerine çıkan bütün yolları, dolayısıyla mevcut bütün yolları vatandaşlara kapatması gibidir. ayrıca atatürkçü düşünce derneği'nin atatürk'ten ziyade düşünceye ihtiyacı olduğunun daha iyi bir kanıtı olamazdı. zira, oradaki beyinsiz kardeşlerimize hatırlatılması gereken şey google'ın bir site değil, arama motoru olduğudur. yani google'ın görüntülediği siteleri windows live search, yahoo, lycos ve bunun gibi binlercesi de görüntüler...